دو پرسپولیسی مربی استقلالی را آچمز کردند

مربی پرحاشیه و خبرساز استقلالی با حواشی خود شرایطی بوجود آورد تا پرسپولیسی‌ها او را کنار بزنند.

دو پرسپولیسی مربی استقلالی را آچمز کردند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، شاید خیلی ها فکر کنند حمید استیلی به‌خاطر رابطه خوبش با بهنام ابوالقاسم‌پور یک شبه به سایپا وصل نشد و آنها از چند وقت پیش در این مورد در ارتباط بودند. این اما همه ماجرا نیست و از همان ابتدای حضور فکری در تیم سایپا جرقه اختلافات زده شده بود. شایعاتی مبنی بر همکاری فکری با یک اجنت خاص مطرح شد و این رفتار از سوی سرمربی برای مدیران باشگاه خوشایند نبود.

از طرفی او عزل و نسب‌هایی در تیمش انجام داد که باز هم با خطوط باشگاه یک سو نبود و حتی در نیم فصل دوم با وجود این که هر آنچه فکری خواسته بود برایش فراهم کردند و هر بازیکنی که خواست گفتند اما همسو نبودند و اختلافاتی وجود داشت. جرقه اصلی اما زمانی زده شد که در هفته بیست و دوم سایپا یک بر صفر به فجرسپاسی باخت و همه منتظر اخراج فکری بودند که بهنام ابوالقاسم‌پور مصاحبه کرده و عنوان کرد از فکری حمایت کامل می‌کننددر ادامه اما وقتی فکری در هفته بیست و سوم مس شهر بابک را شکست داد و شرایطش در جدول بهتر شد، مصاحبه‌ای بلند انجام داد و در صحبت‌هایش مدام از مشکلات و کمبود‌های تیمش گفت. حرف‌هایی که اصلا به مذاق مدیریت باشگاه سایپا خوش نیامد.از آن پس بود که آرامش از تیم سایپا دور شد. در ادامه این اختلافات و درگیر‌ی‌های که فکری همواره با افراد تیم خود و یا حریفان داشت تا جایی پیش رفت که در نهایت به اخراج این مربی پر حاشیه ختم شد.از این رو انتخاب حمید استیلی به‌عنوان مدیرفنی سایپا بلافاصله بعد از اخراج فکری بدین معنا بوده و هست که از این به بعد او همه‌کاره این تیم است. در واقع حسینی‌نسب سرمربی جدید سایپا فقط در ظاهر جانشین فکری شده و تصمیم‌گیرنده اصلی در خصوص مسائل فنی استیلی خواهد بود.

ت ت
کدخبر: 144058 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • ​نگاهی به رفتار مخاطب در ماه‌های اخیر نشان می‌دهد، ظاهرا تمایلی به تماشای فیلم روی پرده سینما، ندارد. آن‌چه از مقایسه…