توضیح یامگا درباره رفتار عجیبش سر ضربه پنالتی!

کوین یامگا چند روز بعد از به ثمر رساندن پنالتی مقابل گل‌گهر درباره آن لحظه به صحبت پرداخته است.

توضیح یامگا درباره رفتار عجیبش سر ضربه پنالتی!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، بی شک بعد از اعتراض های تندی که اعضای تیم گل‌گهر در دقیقه 95 بازی با استقلال به تصمیم موعود بنیادی‌فر بابت اعلام پنالتی انجام دادند و متوقف شدن بازی به مدت حدودا 10 دقیقه ، ایستادن پشت ضربه پنالتی کار هر کسی نیست. بازی به دقیقه 105 رسیده و در حالی که همه چیز یک بر یک مساوی است و هواداران استقلال هم انتظار برد شیرین در ثانیه‌های پایانی را می‌کشند، یک نفر باید پشت توپ بایستد و ضربه پنالتی را بزند. آن فرد حتی اگر کوین یامگایی باشد که ضربات پنالتی اش را هدر نمی‌دهد،‌باز هم استرس فراوانی خواهد داشت. یامگا پشت آن توپ قرار گرفت، ضربه پنالتی را گل کرد و 3 امتیاز به حساب استقلال واریز شد. اتفاقی که ستاره فرانسوی استقلال خودش به زیبایی آن را توصیف می‌کند.

یامگا در گفت وگو با بخش رسانه‌ای باشگاه استقلال درباره آن لحظه مهم و استرسی که قبل از زدن ضربه پنالتی داشت، بیان کرد:‌«به خاطر هم‌تیمی‌هایم و حمایت‌های هواداران اعتماد به نفس خاصی داشتم. سعی کردم آرام باشم و اعتماد به نفسم را حفظ کنم و به توپ ضربه بزنم. خداراشکر که گل زدم».

او ادامه داد:‌«شما می‌دانید ما به خاطر چنین لحظه‌هایی است که فوتبال بازی می‌کنیم. همه تیم کنار هم می‌آیند و کنار هم جشن می‌گیرند. این خیلی زیبا است که در چنین لحظه‌هایی قرار داشته باشیم.»

یامگا درباره پیروزی استقلال هم گفت: «این یک پیروزی مهم برای تیم ما بود. همه خوشحال بودند، خصوصا اینکه آنگونه بازی را در دقایق آخر بردیم و 3 امتیاز گرفتیم.»

ت ت
کدخبر: 143936 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • یکی از صدها خواص برگ سنا این است که باعث لاغری و کاهش وزن می‌شود، طریقه مصرف برگ سنا برای لاغری را در ادامه ملاحظه کنید.