پرسپولیسی ها به سیم آخر زدند

مدیر تیم پرسپولیس اعتراض خود نسبت به تقسیم‌بندی سکوهای ورزشگاه آزادی را اعلام کرد.

پرسپولیسی ها به سیم آخر زدند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، جلسه امروز هماهنگی بازی پرسپولیس - سپاهان در حالی برگزار شد که مدیر سرخپوشان نسبت به وضعیت تقسیم بندی سکوهای ورزشگاه آزادی گلایه داشت. پیروانی ابتدا در پاسخ به مساله طرح شده، به بازی جام حذفی دو تیم اشاره کرد که طبق آن چه از قبل اعلام شده بود باید 30 درصد ظرفیت ورزشگاه نقش جهان میزبان تماشاگران می‌بود ولی در نهایت اتفاقات دیگری افتاد و سر آخر هم معلوم نشد چه‌قدر تماشاچی آمد ولی خیلی بیشتر از عدد از پیش اعلام شده بود.  

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بر همین اساس بر این موضوع تاکید کرد که در نهایت سهمیه اختصاص یافته به هواداران پرسپولیس در آن بازی کمتر از ده درصد بوده است و حق آن ها رعایت نشد. وی همچنین تاکید کرد: به طور کلی با توجه به محدودیت در نظر گرفته شده برای ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی به دلایلی چون مسایل عمرانی که از سوی مسوولان اعلام شده است، پرسپولیس در عمل به عنوان میزبان هم از ده درصد ظرفیت اسمی ورزشگاه استفاده نکرده است و تازه برای این مسابقه به تعداد محدودی به سهمیه تماشاگران اضافه شده است.

در ادامه از سوی نماینده سپاهان این مساله مطرح شد که برای بازی قبل موضوع 30 درصد ظرفیت مطرح نبود و قرار بود ظرفیت طبقه اول به عنوان حد نصاب در نظر گرفته شود که پیروانی در پاسخ به این مساله گفت: ولی این طور نبود و جمعیت زیادی هم به طبقه دوم آمد. در نهایت دو طرف به توافق نسبی درباره این موضوع رسیدند و موضوع مطرح شده از بحث خارج شد.

ت ت
کدخبر: 143856 تاریخ انتشار
منبع تسنیم
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها