مشکل جدید ساپینتو و استقلال؛ کسی جدا نمی‌شود

در شرایطی که دو روز دیگر مهلت نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر به پایان می‌رسد، هنوز معلوم نیست که استقلال حتی در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتش، می‌تواند بازیکن جدیدی جذب کند یا نه.

مشکل جدید ساپینتو و استقلال؛ کسی جدا نمی‌شود
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، اخبار غیررسمی حاکی از نزدیک شدن استقلال به توافق نهایی با هروویه میلیچ و گابریل پین است تا پنجره استقلال باز شود منتهی مشکل اصلی اینجاست که فهرست استقلال هیچ جای خالی ندارد که ریکاردو ساپینتو بتواند بازیکن جدیدی جذب کند. دیروز این خبر مطرح شد که سرمربی استقلال نام سیاوش یزدانی و سجاد شهباززاده را در لیست خروج قرار داده و از طرف دیگر استقلال به محض پیدا کردن یک مشتری خوب برای عزیزبک آمانوف، این بازیکن را هم از لیست کنار خواهند گذاشت. مشکل اینجاست که هنوز جدایی هیچکدام از این سه بازیکن از استقلال را نباید قطعی دانست. شهباززاده که مورد توجه فولاد قرار دارد، تصمیم گرفته در استقلال به فوتبالش ادامه دهد و قراردادش با استقلال، کار فتح‌الله‌زاده برای کنار گذاشتن این بازیکن را سخت کرده است. این مورد درباره سیاوش یزدانی هم وجود دارد و با اینکه ساپینتو او را اخراج کرده اما او علاقه‌ای به جدایی از استقلال ندارد و این باشگاه باید با او برای قطع همکاری به توافق برسد.

داستان آمانوف با یزدانی و شهباززاده متفاوت است و او مشکلی برای جدایی از استقلال ندارد منتهی استقلال باید مطالبات این بازیکن را بپردازد و بعد با او قطع همکاری کند و باید دید در فاصله 48 ساعت مانده تا پایان مهلت نقل و انتقالات، تکلیف آبی‌ها در پنجره زمستانی چه خواهد شد.

 

ت ت
کدخبر: 135285 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها