ابهام درباره بازشدن پنجره نقل و انتقالات استقلال

با لغو سفر علی فتح‌الله‌زاده به امارات حالا باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

ابهام درباره بازشدن پنجره نقل و انتقالات استقلال
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، دوشنبه هفته گذشته بود که علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال وعده داد ظرف 10 روز آینده پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه را باز خواهد کرد تا بتوانند وارد بازار نقل و انتقالات شوند. حالا 8 روز از آن صحبت گذشته و پنجره نقل و انتقالاتی هم باز نشده است.مدیرعامل استقلال قرار بود در سفری به شهر دوبی با گابریل پین مربی ایتالیایی سابق این باشگاه و همچنین باشگاه شباب الاهلی به مذاکره بنشیند و تکلیف مطالبات آنها را روشن کند. این سفر اما به دلایل نامعلومی صورت نگرفته است.نکته قابل توجه درباره استقلال این است که پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه به خاطر پرداخت نشدن مطالبات گابریل پین و همچنین هرویه میلیچ بسته شده است. از این رو فتح‌الله‌زاده قصد داشت با سفر به امارات جلسه ای را با نماینده پین داشته باشد و موافقت او برای پرداخت مطالبات به صورت اقساطی را بگیرد تا این مربی ایتالیایی از شکایت خود صرف نظر کند. حالا اما با لغو سفر به امارات این مساله هنوز صورت نگرفته است.

ماجرای بدهی استقلال به شباب الاهلی امارات اگرچه ربطی به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی ندارد اما همچنان مشکل‌ساز است و لغو سفر مدیرعامل به امارات توافق با باشگاه اماراتی را نیز به تعویق انداخته است.از سوی دیگر باشگاه استقلال هنوز با هرویه میلیچ هم به توافق کامل نرسیده است. مدافع کروات سابق استقلال مبلغی از مطالباتش را پرداخت کرده اما خسارت تاخیر در پرداخت پول به حساب او نرفته و مشکل ساز شده است.در شرایطی که نقل و انتقالات لیگ برتر روز 6 بهمن ماه خاتمه پیدا می‌کند، باید دید علی فتح‌الله‌زاده می تواند پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال را باز کند و بازیکن جدید به خدمت بگیرد یا اینکه آبی ها با همین نفرات لیگ را ادامه می‌دهند.

ت ت
کدخبر: 134147 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها