فتح الله زاده و ساپینتو آشتی کردند!

در نشست دیروز میان علی فتح الله زاده و ریکاردو ساپینتو مباحث مهمی به میان آمد.

فتح الله زاده و ساپینتو آشتی کردند!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ این برای چندمین بار است که علی فتح الله زاده در روزهای اخیر به دفتر کار خود به کمپ ناصر حجازی مراجعه می کند که همه این ها به خاطر دیدار با ریکاردو ساپینتو نبوده و او علاقمند است از نزدیک در جریان ساخت و ساز های صورت گرفته در کمپ قرار بگیرد. با این مراجعات به طور حتم به سرمربی تیم استقلال ثابت شده که علی فتح الله زاده بی دلیل برای در اختیار گرفتن طبقه دوم ساختمان کمپ اصرار نمی کرده و می خواهد با حضورهای متوالی ارتباط نزدیکی با کادر فنی تیم داشته باشد.سوء تفاهم به وجود آمده میان علی فتح الله زاده و ریکاردو ساپینتو برطرف شده و اعضای کادر فنی تیم هم در طبقه اول ساختمان مستقر شده اند و مدیر عامل باشگاه استقلال هم به ریکاردو ساپینتو قول داده به مرور زمان همه امکانات لازم را برای تیم در کمپ ناصر حجازی مهیا خواهد کرد. البته مهمترین بخش این امکانات که یک زمین چمن خوب است، برای آبی ها مهیا شده و مربی پرتغالی از این اتفاق خرسند است که در روزهای سرد زمستان هم تیمش در یک زمین خوب تمرین می کند.

در ملاقات دیروز علی فتح الله زاده و ریکاردو ساپینتو در مورد مباحث مهمی بحث شد. فتح الله زاده ضمن ابراز خرسندی از نمایش خوب استقلال در برابر تراکتور و پیروزی در برابر این تیم بار دیگر اذعان کرد که باشگاه و تک تک اعضای هیات مدیره از کادر فنی و تلاش بازیکنان حمایت خواهند کرد و اصلا پای مربی دیگری در میان نیست و همه اخباری که در این زمینه رسانه ای می شود، گمانه زنی است. از سویی علی فتح الله زاده از ریکاردو ساپینتو خواست لیست ورود و خروج را در اختیار وی بگذارد تا برای جذب بازیکنان جدید و هم چنین خروج بازیکنان فعلی اقدام کند. البته در حال حاضر پنجره استقلال بسته است، اما مدیر عامل قول داد طی توافق با میلیچ و پین این پنجره را باز خواهد کرد.از سیمای ریکاردو ساپینتو بعد از پایان نشست با علی فتح الله زاده کاملا مشخص بود، از گفتگویی که با مدیر عامل داشته و هم چنین نتایج آن خرسند است و با جدیت و اشتیاق به دنبال ارایه یک نمایش خوب در برابر سپاهان است. استقلال در مصاف با تراکتور با ایجاد موقعیت های متعدد خطرناک به همان تیم پیش از جام جهانی تبدیل شده است. البته هم چنان تیمی است که خیلی موقعیت هدر می دهد. ریکاردو ساپینتو این موضوع مهم را قبول دارد و می گوید این مشکل را در تمرینات تیم برطرف خواهد کرد.

حالا در روزهای آینده همه منتظر هستند که ببینند کدام بازیکن یا بازیکنان از لیست تیم خارج می شوند و چه بازیکنانی به ترکیب اضافه می شوند. فعلا هیچ بازیکنی از سوی باشگاه کنار گذاشته نشده و هیچ بازیکنی هم درخواست رضایتنامه نداشته است.

ت ت
کدخبر: 133947 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها