ملوانی شدن بازیکن استقلال، کار دلال ها بود!

رودی ژستد، محمدرضا خلعتبری و احمد گوهری هیچ کدام در لیست نقل و انتقالاتی مازیار زارع حضور ندارند.

ملوانی شدن بازیکن استقلال، کار دلال ها بود!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، در روزهای اخیر نام سه بازیکن به عنوان اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه ملوان مطرح شده است. رودی ژستد، محمدرضا خلعتبری و احمد گوهری سه بازیکنی هستند که نام های آنها را به عنوان اهداف نقل و انتقالاتی مازیار زارع شنیدیم. دو بازیکنی که تیم ندارند و بازیکن دیگر هم نیمکت نشین تیم خود است. بدیهی است با حضور ایمان صادقی که یکی از سه بازیکن برتر لیگ برتر تا پایان نیم فصل بوده، نیازی به دروازه بان دیگر نیست. برخی رسانه ها و کانال های تلگرامی پا را فراتر گذاشته و ادعا کرده اند که رودی ژستد قراردادی به مدت 1.5 سال با ملوان امضا کرده است!

یکی از مدیران باشگاه ملوان در گفتگو با خبرنگار رسانه طرفداری در خصوص شایعه پیوستن رودی ژستد به ملوان گفت: این موضوع صحت ندارد. هیچ مذاکره ای با رودی ژستد نداشتیم چه برسد به بستن قرارداد.برخی نام ها توسط دلال ها برای بازار گرمی مطرح می شود.

او در خصوص پیوستن خلعتبری و گوهری به ملوان گفت: هیچ کدام از این بازیکن ها در لیست مازیار زارع حضور ندارند. ما هیچ مذاکره ای با این سه بازیکن نداشتیم و برنامه ای برای جذب آنها نداریم.دلال ها برای اینکه نشان بدهند این بازیکنان مشتری زیادی دارند با روابط خود اسم آنها را سر زبان ها می اندازند تا در نهایت به یک تیم ملحق شوند. 

ت ت
کدخبر: 133465 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها