جمله زشت بازیکن تراکتور به ساپینتو/ سرمربی استقلال هیجانی است اما بی‌ادب نیست!

از جمله اتفاقات حاشیه‌ای دیدار تیم‌های استقلال و تراکتور درگیری لفظی بین سرمربی آبی پوشان با هافبک پرتغالی تیم تبریزی بود.

جمله زشت بازیکن تراکتور به ساپینتو/ سرمربی استقلال هیجانی است اما بی‌ادب نیست!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ریکاردو آلوز هافبک پرتغالی تیم تراکتور در اواسط دیدار با استقلال وقتی قصد داشت از جلوی محوطه فنی تیم استقلال ضربه ایستگاهی را روی دروازه آبی‌پوشان ارسال کند رو به نیمکت استقلال برگشت و حرفی زد که با واکنش تند ساپینتو تو همراه شد. سرمربی استقلال که ظاهراً جمله‌ای از زبان هموطنش شنیده بود به شدت از این حرف ناراحت و منقلب شد. بازیکنان استقلال هم پس از مشاهده این واکنش سرمربی‌شان، در حمایت از او به سمت داور و بازیکن پرتغالی تراکتور حمله‌ور شدند. این اتفاقات برای دقایقی باعث شد بازی از حالت عادی خارج شود اما در نهایت مسابقه به حالت قبل برگشت.

افراد نزدیک به تیم استقلال درباره جمله رد و بدل شده بین ساپینتو گفتند حرفی از زبان ریکاردو آلوز خارج شده که بشدت ناراحتی ساپینتو رو به همراه داشته اما این مربی پرتغالی هرگز نسبت به بازیکن حریف بی‌احترامی یا بی‌ادبی نکرده است.اعضای کادر فنی تیم استقلال معتقدند ساپینتو هرچقدر که هیجانی باشد یک فرد بی ادب نیست. ظاهرا همین موضوع هم سبب شده تا ساپینتو نسبت به جمله ای که از زبان آلوس شنیده از کوره در برود.خاطرنشان می‌شود؛ افراد نزدیک به تیم تراکتور در ارتباط با دلخوری به وجود آمده برای ساپینتو اعلام کردند این بازیکن در بین دو نیمه به سمت ساپینتو رفته و بابت حرفی که به او زده عذرخواهی کرده است. دیدار تیم‌های استقلال و تراکتور با نتیجه ۲ بر یک به سود آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید و تیم تراکتور حذف شد.

ت ت
کدخبر: 133127 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها