حرکت چراغ خاموش پرسپولیس در نقل و انتقالات/ مذاکرات با ستاره‌ها آغاز شد

باشگاه پرسپولیس چند روزی است که فعالیت خود را در نقل و انتقالات آغاز کرده است.

حرکت چراغ خاموش پرسپولیس در نقل و انتقالات/ مذاکرات با ستاره‌ها آغاز شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ پرسپولیس تابستان شلوغی را پشت سر گذاشت و بازیکنان زیادی جذب این تیم شدند. خیلی‌ها معتقدند درویش و تیمش در نقل و انتقالات بهترین عملکرد را داشتند و نتیجه این نقل و انتقالات خوب هم قهرمانی در نیم فصل اول و ایجاد اختلاف 5 امتیازی با استقلال شد. مدل کاری درویش در نقل و انتقالات هم در نوع خودش جالب بود. او تقریبا همه خبرهای نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس را تکذیب می‌کرد و وقتی با سوالات خبرنگاران مواجه می‌شد، اعلام می‌کرد هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده و به نوعی از همه چیز اظهار بی اطلاعی می‌کرد. حتی یکبار یکی از بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای مذاکرات نهایی وارد باشگاه پرسپولیس شده بود ولی درویش در مواجه با خبرنگاران این موضوع را هم تکذیب کرده بود.

در واقع سیاست درویش و تیم مدیریتی پرسپولیس سکوت و حرکت چراغ خاموش در نقل و انتقالات بود و به نظر می‌رسد در نقل و انتقالات زمستانی هم این قضیه تکرار شود. آنطور که مشخص است یحیی گل‌محمدی و درویش برای جذب بازیکنان مورد نیاز خود طی روزهای گذشته جلسه رسمی‌و حضوری با یکدیگر نداشتند ولی به صورت مرتب با هم در ارتباط بودند و مدیرعامل پرسپولیس از نفرات مدنظر یحیی گل‌محمدی هم خبر دارد.هرچند درویش در کنفرانس خبری خود اعلام کرد این باشگاه هنوز وارد بازار نقل و انتقالات نشده و با بازیکنی مذاکره نکرده، پیگیری‌های ما نشان می‌دهد پرسپولیس از چند روز پیش مذاکراتی را با چند بازیکن داخلی و خارجی شروع کرده و طی روزهای آینده تکلیف حضور این بازیکنان در پرسپولیس مشخص خواهد شد. رفتن لوکادیا شوک بزرگی را به پرسپولیس وارد کرد و این تیم در کورس بازی‌ها بهترین گلزن و ستاره تیمش را از دست داد.

در ترکیب فعلی پرسپولیس شیخ دیاباته، مهدی عبدی و حامد پاکدل به عنوان مهاجم تخصصی حضور دارند. دیاباته که مصدوم است و تا الان کلی از بازی‌های پرسپولیس را از دست داده و نتوانسته به تیمش کمک زیادی بکند. عبدی و پاکدل هم آنقدر ضعیف کار کردند که یحیی گل‌محمدی حاضر است تیمش را بدون مهاجم به زمین بفرستد ولی از این دو بازیکن در ترکیب اصلی استفاده نکند. عیسی آل کثیر هم که به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده، نمی‌تواند تیمش را در چند بازی آینده همراهی کند.تیم یحیی تقریبا کامل است و پرسپولیس بازیکن زیادی در نیم فصل نخواهد خرید. با این وجود اولویت اصلی یحیی گل محمدی جذب یک مهاجم خارجی به جای لوکادیا است و چند گزینه هم به مدیران پرسپولیس معرفی کرده است.

حتی مذاکرات اولیه با یک مهاجم برزیلی انجام شد ولی این بازیکن در همان ابتدا اعلام کرد به ایران نمی‌آید و پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد. به این ترتیب کار اصلی درویش و تیمش جذب یک مهاجم خارجی باکیفیت و در حد لوکادیا برای پرسپولیس است.در کنار خرید یک مهاجم خارجی خوب، گل‌محمدی در صورتیکه بتواند بازیکن مناسبی پیدا کند، یک‌هافبک و یک مدافع چپ به خدمت خواهد گرفت. اگر هم نتواند با گزینه‌های داخلی مدنظرش به توافق برسد، با جذب یک مهاجم خارجی کار پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل به پایان می‌رسد.در هرصورت برخلاف گفته درویش و گل‌محمدی، باشگاه پرسپولیس از چند روز پیش با چند گزینه وارد مذاکره شده و در صورتی که توافقات نهایی انجام شود، در هفته آینده و قبل از بازی اول نیم فصل دوم مقابل ذوب آهن از آن‌ها رونمایی خواهد کرد.

ت ت
کدخبر: 132971 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها