ساپینتو به‌ روش فرهاد اعتقادی ندارد!

استقلال مدلِ فرهاد مجیدی در مسابقات لیگ و جام حذفی از دو دروازه‌بان مختلف استفاده می‌کرد اما ریکاردو ساپینتو در این فصل به‌این روش اعتقادی ندارد.

ساپینتو به‌ روش فرهاد اعتقادی ندارد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ،عملکرد ضعیف سیدحسین حسینی در بازی‌های اخیر (پس از شروع دوباره لیگ برتر) بسیاری از کارشناسان استقلالی از سرمربی این تیم خواسته بودند که با استراحت دادن به دروازه‌بانش شرایط را برای بازگشت دوباره حسینی به اوج ایجاد کرده و از طرف دیگر علیرضا رضایی (دروازه‌بان دوم تیمش) را در شرایط مسابقه قرار بدهد. به یاد داریم فصل گذشته علیرضا رضایی از سوی فرهاد مجیدی سرمربی وقت استقلال در رقابت‌های جام حذفی به عنوان دروازه‌بان اصلی در ترکیب این تیم به میدان می‌رفت تا ضمن استراحت کردن سیدحسین حسینی، دروازه‌بان جوان استقلال نیز انگیزه و انرژی‌اش برای حضور در ترکیب را از دست ندهد.

از اردوی تیم استقلال خبر می‌رسد ساپینتو اعتقادی به این طرز تفکر فرهاد مجیدی نداشته و قصد دارد در بازی‌های جام حذفی نیز دوباره از دروازه‌بان اصلی تیمش در ترکیب استفاده کند. این در حالی است که پیشکسوتان استقلال هشدار داده اند با گلهایی که اخیراً حسینی در دربی و بازی با تراکتور دریافت کرده حضورش در بازی تک حذفی مقابل تراکتور خطرناک است. علیرضا رضایی که در تابستان سال جاری به قصد حضور در لیگ برتر یونان با مسئولان باشگاه صحبت کرده بود به درخواست سرمربی جدید استقلال ساپینتو راضی شد تا در این تیم بماند و علاوه بر آن قیدچند پیشنهاد خوب داخلی و لژیونر شدن را هم زد. اما این دروازه‌بان در حال حاضر فقط نیمکت‌نشین سیدحسین حسینی است و ظاهراً در جام حذفی نیز فرصتی برای عرض اندام به او داده نخواهد شد. لازم به ذکر است؛ مصاف اول استقلال در چارچوب رقابتهای جام حذفی پنجشنبه این هفته بیست و دوم دی ماه مقابل تراکتور در مرحله یک شانزدهم نهایی برگزار می‌شود.

ت ت
کدخبر: 132201 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها