خدا به ستاره استقلال رحم کرد

بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید خدا به او رحم کرد که مصدومیت پایش از این شدیدتر نشد.

خدا به ستاره استقلال رحم کرد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مهدی مهدی‌پور در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش پس از بازی مس رفسنجان و زخم روی پایش اظهار داشت: اگر خدا بخواهد به بازی تراکتور می‌رسم. خدا خیلی رحم کرد و می‌توانست مصدومیتم بدتر باشد.

وی درباره کیفیت تمرین امروز پیش از بازی تراکتور گفت: بله تمرین، تمرین خوبی بود و امیدوارم در بازی تراکتور نتیجه خوبی بگیریم. با توجه به جایگاه‌مان در جدول امیدوارم 3 امتیاز را در تبریز بگیریم و دست پُر به تهران برگردیم. 

بازیکن تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا امکانات و چمن کمپ حجازی از مجموعه انقلاب ضعیف‌تر است، گفت: اصلاً دو زمین چمن قابل مقایسته نیستند. 100 درصد چمن کمپ حجازی بهتر است از نظر امکانات هم آنجا بهتر است. بالاخره تصمیم بدی نیست که بعضی روزها تمرینات به مجموعه انقلاب بیاید چرا که کیفیت زمین چمن حجازی خیلی خوب است ما هم باید خیلی مواظب باشیم که خراب نشود و حداکثر تلاش‌مان را بکنیم که زمین خودمان خراب نشود. باید کمک کنیم شرایطش همیشه خوب باشد. 

مهدی‌پور درباره اینکه اگر امکانات مجموعه حجازی تکمیل شود، دیگر استقلال دغدغه‌ای درباره محل تمرین ندارد، گفت: استقلال همیشه نیاز به بیشتر از یک زمین دارد. چون اگر قرار باشد هر روز در یک زمین تمرین کند، آن زمین خراب می‌شود. بالاخره زمین حجازی شرایط خیلی خوبی دارد و کنارش باید یک زمین دیگر باشد. مشابه همین اتفاقی که برای پرسپولیس افتاده، آنها زمین کاظمی را در اختیار دارند و زمین نفت تهرانسر هم در اختیارشان قرار گرفته است. البته این را نمی‌گویم که مثلا مقایسه شود یا بگویم چرا آنها دارند ما نداریم، اصولش همین است.

ت ت
کدخبر: 130905 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها