یاسر الشهرانی قربانی دوم جام بعد از بیرانوند/ ستاره عربستان جام جهانی را از دست داد

مدافع چپ تیم ملی عربستان به دلیل مصدومیت قادر به همراهی سعودی‌ها در جام جهانی نیست.

یاسر الشهرانی قربانی دوم جام بعد از بیرانوند/ ستاره عربستان جام جهانی را از دست داد
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ پیروزی تاریخی تیم ملی عربستان مقابل آرژانتین در نخستین بازی سعودی‌ها در جام جهانی ۲۰۲۲ در حالی به دست آمد که آنها دو ستاره خود را به دلیل مصدومیت از دست دادند که یکی از آنها به طور قطعی ادامه بازی‌ها را از دست داد و باید به کشورش برگردد.

یاسر الشهرانی که مثل پس از تجربه حضور در جام جهانی جوانان و جام جهانی ۲۰۱۸ امروز هم مطابق انتظار در ترکیب عربستان مقابل آرژانتین قرار گرفته و عملکرد کم‌اشتباه و مطمئنی در سمت چپ خط دفاعی تیمش ارائه کرده بود، در لحظات پایانی به دلیل یک مصدومیت شدید از زمین بیرون رفت.

مدافع چپ سعودی‌ها در وقت‌های تلف شده دیدار مقابل آرژانتین روی یک توپ ارسالی به محوطه جریمه تیمش، در زمانی که قصد داشت توپ را با ضربه سر دفع کند، برخورد شدیدی با محمد العویس، دروازه‌بان عربستان داشت و همین اتفاق مصدومیت او را به همراه داشت.

در شرایطی که ابتدا احتمال اتلاف وقت یاسر الشهرانی وجود داشت، اما شدت مصدومیت او کاری کرد تا داور بازی را متوقف کند و محمد العویس نیز از کادر پزشکی تیمش بخواهد فورا وارد زمین شوند و به وضعیت مدافع چپ عربستان رسیدگی کنند.

شدت مصدومیت یاسر الشهرانی و خون‌ریزی از دهان و بینی او موجب شد تا این بازیکن سریعا در دقیقه ۹+۹۰ از زمین بیرون برود و با برانکارد به بیمارستان منتقل شود.

در تصویربرداری و معاینات اولیه مشخص شد یاسر الشهرانی از ناحیه فک و استخوان‌های سمت چپ صورت دچار شکستگی شده و به همین دلیل ادامه جام جهانی ۲۰۲۲ را از دست داده است.

همچنین به دلیل شدت آسیب دیدگی و رسیدگی به مشکل خون‌ریزی داخل در صورت، یاسر الشهرانی قرار است فورا به عربستان برگردد و در بهترین بیمارستان این کشور مداوا شود.

 علاوه بر خون‌ریزی داخلی صورت و شکستگی فک و استخوان، سه دندان یاسر الشهرانی هم در لحظه برخورد زانوی محمد العویس با او شکسته است.

ت ت
کدخبر: 123006 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها