حواشی پرشمار بازی ایران و انگلیس/ از شعار علیه کی‌روش و ملی پوش استقلالی تا اشک‌های بیرانوند

تیم ملی در پایان نیمه اول با سه گل نتیجه را به انگلیس قدرتمند واگذار کرد.اتفاق تلخ این دیدار مصدومیت شدید بیرانوند بعد از برخورد مجید حسینی بود که باعث شد بینی علیرضا بشکند و او جای خود را به حسینی داد. حواشی بعد از سوت شروع بازی و بین دو نیمه این دیدار را در ادامه می‌خوانید.

حواشی پرشمار بازی ایران و انگلیس/ از شعار علیه کی‌روش و ملی پوش استقلالی تا اشک‌های بیرانوند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ تیم ملی در پایان نیمه اول با سه گل نتیجه را به انگلیس قدرتمند واگذار کرد.اتفاق تلخ این دیدار مصدومیت شدید بیرانوند بعد از برخورد مجید حسینی بود که باعث شد بینی علیرضا بشکند و او جای خود را به حسینی داد. حواشی بعد از سوت شروع بازی و بین دو نیمه این دیدار را در ادامه می‌خوانید.

اشک‌های بیرانوند

علیرضا بیرانوند کلی انرژی و انگیزه برای جام جهانی و دیدار مقابل ستاره‌های انگلیس داشت. با این حال بعد از ۱۷ دقیقه بیرانوند به دلیل مصدومیت از زمین خارج و حسینی وارد بازی شد. بیرانوند موقع خروج بسیار ناراحت بود و اشک می‌ریخت. در همین حین چند تن از بازیکنان تیم ملی به او دلداری دادند.

کی‌روش فهمید چه بلایی قرار سرش بیاید

بعد از مصدومیت بیرانوند و خروج او از بازی، دوربین وقتی کی‌روش را نشان داد، او با دست‌های خودش به سرش زیاد و ناراحتی او به شدت محسوس بود. کی‌روش می‌دانست که یکی از بهترین‌های تیمش را از دست داده و قطعا اگر علیرضا در زمین می‌ماند، می‌توانست روی توپ‌های ارسالی خیلی بهتر از حسینی کار کند.

شعار علیه کی‌روش و چشمی‌

بعد از دریافت گل سوم تماشاگران ایرانی حاضر در ورزشگاه به شدت علیه کی‌روش و چشمی‌شعار دادند. کی‌روش با ترکیب اولیه عجیب خود همه را سورپرایز کرد و چشمی‌هم عملکرد بسیار ضعیفی داشت و روی گل‌ها مقصر بود. گفتنی است در بین دو نیمه کی‌روش به اشتباهش پی برد و ۳ تعویض انجام داد. بازیکنانی مثل چشمی، کریمی و جهانبخش که ضعیف کار کرده بودند، از زمین بازی خارج شدند و کنعانی زادگان، قلی زاده و عزت اللهی وارد زمین شدند.

حواشی دیدار ایران و انگلیس/ شعار علیه کی‌روش و ملی پوش استقلالی/ اشک‌های بیرانوند همه را تحت‌تاثیر قرار داد

سردار در نقش مربی

سردار آزمون ستاره تیم ملی جایی در ترکیب اصلی تیم نداشت . با این حال سردار روحیه بالای خود را حفظ کرده بود و به بازیکنان تیم ملی انرژی مثبت می‌داد. همچنین سردار در مواقعی در نقش مربی ظاهر می‌شد و نکات فنی را به بازیکنان انتقال می‌داد.

بیرانوند به حاج صفی و چشمی‌: نفسم بالا نمی‌آید

مصدومیت بیرانوند بسیار شدید بود و او نتوانست به کار ادامه دهد. علیرضا در ابتدا قصد داشت به بازی ادامه دهد ولی بعد از دقایقی متوجه شد نمی‌تواند در زمین بماند. او در همین لحظه به چشمی‌و حاج صفی که کنار او حضور داشتند، اعلام کرد نفسش بالا نمی‌آید و امکان ادامه دادن ندارد.

روحیه به حسینی

سید حسین حسینی اولین تجربه خود را در جام جهانی مقابل تیم بسیار قدرتمند انگلیس که یکی از مدعیان جام به حساب می‌آید، انجام داد. قبل از اینکه حسینی وارد بازی شود، احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی کلی با او صحبت کرد و به حسینی روحیه داد.

استادیوم پر شد

درست ۲ دقیقه قبل از شروع بازی توسط داور برزیلی، ورزشگاه خلیفه دوحه پر شد و جای خالی در استادیوم نمانده بود.

ت ت
کدخبر: 122766 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها