افشاگری درویش از ممنوع الخروجی اش

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برخی حواشی که علیه پرسپولیس مطرح می‌کنند شاید برای بازیکنان خارجی ما خنده‌دار باشد.

افشاگری درویش از ممنوع الخروجی اش
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ رضا درویش روز دوشنبه در مورد حل مشکل بوژیدار رادوشویچ و پرداخت مطالبات این بازیکن در چهار قسط اظهار داشت: تلاشمان این بود تا دیگر برای حل و اخذ مجوز حرفه‌ای مشکلی نداشته باشیم و موانع را حل کنیم که این اقدام هم صورت گرفت و توافق در این زمینه نیز حاصل شد.

وی در مورد برگزاری اردوی خارجی تیم فوتبال پرسپولیس که قرار بود در دبی انجام شود، گفت: اجازه دهید به صورت قطعی مشخص شود و بعد اعلام کنیم. همانطور که می‌دانید برگزاری اردو خارج از کشور مستلزم مجوز شورای برون مرزی است. با این حال ما پیگیر هستیم تا این اتفاق رخ دهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه این تیم بیشترین نماینده را در فهرست تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دارد، اضافه کرد: مهم این است که پرچم کشور بالا برود و بازیکنان دست به دست هم دهند تا پرچم ایران در بزرگترین رخ داد جهانی بالا رود و دل مردم شاد شود. باعث افتخار است که پرسپولیس بیشترین نماینده را در تیم ملی دارد اما موفقیت تیم ملی مهم‌تر است.

درویش در رابطه با حواشی اخیر که در مورد عدم بازگشت لوکادیا به ایران پس از تعطیلات مطرح شد، اضافه کرد: متاسفانه عده‌ای بر نمی‌تابند که تیم ما موفق باشد و آرام بودن پرسپولیس را ببینند. برای مثال ما برای صرفه‌جویی گفتیم که به سوییس نرویم اما عده‌ای شایعه ممنوع‌الخروجی من را مطرح کردند. همه بازیکنان ما به ویژه خارجی‌ها به قراردادشان متعهد هستند. اصلا شاید برایشان خنده دارد باشد که بگویند بازیکن قرارداد دارد اما به تیم باز نمی‌گردد.عده‌ای دوست ندارد ببینند که رابطه خوبی بین مدیرعامل، کادرفنی و تیم حاکم است. عده‌ای دوست ندارند ببینند که تا کنون ۵۳ بدهکار را تسویه کردیم. عده‌ای نمی‌توانند ببینند که پاداش‌ها طبق برنامه پرداخت شده و تعامل خوبی در این میان وجود دارد. تیم با دو زمین تمرین کارش را دنبال می‌کند.

درویش گفت: در زمان تعطیلی لیگ هم کادرفنی مدام در حال برنامه‌ریزی بودند. زمین ما هم مورد ترمیم قرار گرفت و الان در دو زمین بازیکنان تمرینشان را دنبال می‌کنند. عده‌ای دوست ندارند که این آرامش در پرسپولیس وجود داشته باشد و کارها طبق برنامه پیش رود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: روزی که ما به باشگاه آمدیم یک ریال هم در حساب باشگاه نبود و مدام از هتل و هواپیمایی گرفته تا پول خرید دارو بدهکار بودیم. به لطف خدا تلاش کردیم تا مشکلات را برطرف کنیم و تا پرسپولیس روزهای خوبی را پیش روی خود ببیند.

درویش در پایان در مورد بسته شدن حساب باشگاه به دلیل شکایت مهدی رسول‌ پناه مدیرعامل اسبق باشگاه گفت: نمایندگان ما پیگیر این کارها هستند. خدایی نکرده ما نمی‌خواهیم حق کسی ضایع شود ولی ما باید از مال مردم محافظت کنیم و دوست نداریم که بیت‌المال به تاراج برود. پیگیر هستیم تا این مشکل هم حل شود.

ت ت
کدخبر: 121529 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها