وضعیت بدنی ستاره ملی پوش پرسپولیس وحشتناک است!

پیشکسوت استقلال از بازیکن پرسپولیس به تندی انتقاد کرد.

وضعیت بدنی ستاره ملی پوش پرسپولیس وحشتناک است!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ علی لطیفی گفت: حضور وحید امیری در اردوی تیم ملی هم سوال برانگیز است. وحید امیری عمل جراحی بسیار سختی را پشت سر گذاشته است و بعد از رسیدن به شرایط تمرین خیلی سریع با چند بازی نصفه و نیمه در پرسپولیس به اردوی تیم ملی رفت و در بازی های اخیر تیم ملی هم نشان داد به شدت از دوران اوجش فاصله گرفته است. امیری نشان می‌دهد که حتی در دویدن هم مشکل دارد چه برسد به بازی کردن. بدن او وحشتناک ناآماده است.  اینکه امید نورافکن خط بخورد و بازیکن ناآماده ای مثل وحید امیری به جام جهانی برود یک حق کشی علنی بود. من درباره وحید امیری و توانایی هایش در گذشته هیچ تردیدی ندارم و شخصاً یکی از علاقمندان به فوتبال این بازیکن بودم اما این دلیل بر این نمی‌شود که شما این بازیکن ناآماده را به جام جهانی ببرید.

وی اضافه کرد: شما می‌دانید که در بازی‌های دوستانه درگیری ها بین بازیکنان به مراتب کمتر و یا آرام تر از بازی های اصلی و جدی است ولی در جام جهانی تیم ها با هم می‌جنگند و این موضوع به لحاظ روانی روی بچه های تیم ملی تاثیر منفی گذاشته است. البته این بحث فقط شامل امیری نمی‌شود.

بازیکن اسبق باشگاه استقلال در ارتباط با حضور مهدی ترابی در لیست نهایی تیم ملی و انتقادات اخیر نسبت به دعوت شدنش گفت: مهدی ترابی در تیم باشگاهی اش یکی از ضعیف ترین فصل های خودش را سپری کرده است. در تیم ملی هم گرچه در این بازی آخر جلوی نیکاراگوئه گل زد ولی بازی به شدت ضعیفی را به نمایش گذاشت. دعوت شدن او به تیم ملی هم با انتقادات زیادی همراه بود. در این مدت هم شاهد بودیم که او بارها و محمد محبی مقایسه می‌شد. محمد محبی پس از چند بازی ضعیف ابتدای فصل و حضور در تیم استقلال توانست به شرایط خوبش دست پیدا کند و بعد از راه افتادن در استقلال یکی از نفرات تاثیر گذار، هم در تیم استقلال و هم در لیگ برتر بوده اما باز هم می‌گویم که این مسأله سلیقه ای است و ما نمی‌توانیم سلیقه خودمان را به کی روش تحمیل کنیم اما وقتی از نگاه عموم به این موضوع نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که فاصله وحشتناکی بین این دو نفر وجود داشت. بدون اینکه بخواهم مواضع علاقه مندی خودم به استقلال و پرسپولیس را در این موضوع دخیل کنم به عنوان یک بی طرف می‌گویم ترابی به هیچ عنوان حقش نبود که در تیم ملی باشد تا به جام جهانی برود ولی به نظر می‌رسد در باره حضور این دو نفر نوعی تبعیض بین بازیکنان در فهرست اخیر تیم ملی قائل شده اند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بازیکنی مثل وحید امیری که بالای ۳۰ سال سن دارد و چنین جراحی سنگینی را انجام داده حداقل باید ۱۰ تا ۱۲ مسابقه کامل فوتبال را سپری کند چون همه می‌دانیم که هیچ بدنسازی به اندازه فوتبال بازی کردن نمی‌تواند فوتبالیست را ساخته و پرداخته کند اما وحید امیدی بلافاصله بعد از بازگشت از مصدومیت به تیم ملی دعوت شد، به میدان رفت و حالا هم به جام جهانی رفت. من کاری به شخص ندارم، این فرد به جای وحید امیری حتی اگر برادرم بود هم همین حرف را میزدم.

ت ت
کدخبر: 121419 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

بازی ایران و آمریکا رو پیش بینی کنید
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها