آشنایی با ورزشگاه دیدار ایران و انگلیس/ جایی برای بزرگان+فیلم

محل برگزاری دیدار تیم‌های ملی ایران و انگلیس از فضاهای جالب توجهی برخوردار است که تیم رسانه‌ای برگزاری جام جهانی قطر، آنها را در فیلمی کوتاه به تصویر کشیده است.

آشنایی با ورزشگاه دیدار ایران و انگلیس/ جایی برای بزرگان+فیلم
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ ورزشگاه بین‌المللی خلیفه در اولین میزبانی‌اش از جام جهانی 2022 قطر میزبان نخستین بازی تیم ملی ایران در جام بیست‌ودوم خواهد بود؛ جایی که شاگردان کارلوس کی‌روش از ساعت 16:30 روز 30 آبان مقابل تیم ملی انگلیس صف‌آرایی می‌کنند. این ورزشگاه در اسپایر (واقع در پنج کیلومتری دوحه) قرار دارد و 40 هزار هوادار می‌توانند بازی‌هایی که در این استادیوم برگزار می‌شود را از نزدیک تماشا کنند.

بعد از انگلیس، آلمان دیگر تیم بزرگ حاضر در قطر است که بازی‌اش با یک آسیایی دیگر یعنی ژاپن را در این ورزشگاه برگزار خواهد شد. تیم ملی هلند نیز در این ورزشگاه مقابل اکوادور به میدان خواهد رفت، ضمن اینکه کرواسی در همین ورزشگاه با کانادا دیدار می‌کند و در نهایت - پس از بازی اکوادور با سنگال - آخرین بازی مرحله گروهی در این ورزشگاه نیز بین اسپانیا، یکی دیگر از بزرگان جام و ژاپن خواهد بود.

این استادیوم سال 1976 افتتاح شده و از سیستم تهویه هوای مناسبی بهره می‌برد. روابط عمومی مسابقات جام جهانی 2022 فیلم زیر را از فضاهای مختلف ورزشگاه منتشر کرد:

ت ت
کدخبر: 120974 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها