بازگشت یک پرسپولیسی به تیم ملی رسما منتفی شد

سرپرست تیم امید در خصوص شرایط انتخاب سرمربی توضیحاتی ارائه کرد

بازگشت یک پرسپولیسی به تیم ملی رسما منتفی شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهران فرقانی سرپرست تیم امید در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی فوتبال برای جام‌جهانی قطر درمورد شرایط تیم ملی امید گفت: از تاج تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرده است. از فراز فاطمی، سرپرست سابق تیم ملی امید هم رخصت می‌گیرم. فکر می‌کنم برنامه اصلی ما بعد از جام جهانی و انتخاب سرمربی تیم ملی است.

وی درمورد گزینه‌های احتمالی تیم ملی امید، گفت: هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. انتخاب مربی در سطح ملی پروسه‌ای دارد. کمیته جوانان باید پیشنهاد بدهد، هیأت رئیسه اظهار نظر کند و این پروسه بعد از اتمام جام‌جهانی انجام خواهد شد. تا امروز با هیچکس صحبتی نکرده‌ایم. تمام گزینه‌هایی که معرفی شدند از دوستان ما هستند، اما تا امروز با هیچکدام از آنها صحبتی نشده است. 

مدیر تیم ملی فوتبال امید درمورد قول‌هایی که فدراسیون فوتبال به کادر فنی قبلی داده و عملی نکرده بود، گفت: نکته مهم این است که ما 48 سال به المپیک نرفته‌ایم و همیشه این صحبت مطرح بوده که چرا تیم ملی به این مسابقات صعود نمی‌کند. من فکر می‌کنم مهمترین مسئله تیم ملی امید تعامل باشگاه‌ها با تیم ملی است. چون اکثر بازیکنان تیم ملی امید در باشگاه‌های خود به صورت فیکس بازی می‌کنند. ما باید یک راهکار برای این موضوع پیدا کنیم. تیم ملی امید همیشه شرایطی داشته که مربی فعالی که در لیگ بوده را جذب نکرده‌ایم. سیاست فدراسیون را هم باید مدنظر داشت. فوتبال ما در مسیر درستی قرار گرفته و فکر می‌کنم بعد از جام جهانی به صورت دقیق‌تر به تیم امید رسیدگی کنیم. 

فرقانی در پاسخ به اینکه آیا احتمال حضور مجدد مهدی مهدوی کیا در تیم امید امکان‌پذیر هست یا خیر، گفت: بعید می‌دانم، چون قرارداد وی تمام شده است. برای انتخاب سرمربی جدید هنوز با هیچ گزینه‌ای مذاکره نکرده‌ایم و فعلاً تمام تمرکزها روی تیم ملی و جام جهانی است.

ت ت
کدخبر: 120300 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها