گلر سابق بایرن مونیخ: پاریسن ژرمن بارسلونا نیست

الیور کان دو ماه پیش و به دلیل همگروه شدن بایرن با بارسا لبخند زده بود اما او امروز پس از برخورد بایرن به پی اس جی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، هیچ واکنش خاصی نشان نداد.

گلر سابق بایرن مونیخ: پاریسن ژرمن بارسلونا نیست
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ دو ماه پیش چهره خندان الیور کان، نایب رئیس بایرن مونیخ، بعد از همگروهی با بارسا در چمپینزلیگ جنجال ساز شد و شدیدا مورد انتقاد رسانه‌های کاتالونیا قرار گرفت اما او امروز در مراسم قرعه کشی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و پس از برخورد با پی اس جی واکنشی متفاوت نشان داد.

4 شهریور و در قرعه کشی دور گروهی وقتی بایرن و بارسا با یکدیگر هم گروه شدند، دوربین تلویزیونی مراسم، روی صورت الیور کان رفت و او را با لبخندی جالب به تصویر کشید. لبخند الیور کان بازتابی منفی در رسانه های کاتالونیا داشت و دیاریو اسپورت نوشت که کان باید برای بارسلونا احترام بیشتری قائل شود.

کان در واکنش به انتقادات گفت که هرگز منظور بدی نداشت:« من قصد تمسخر بارسلونا را نداشتم و این برداشت واقعا اشتباه است. روبرت لواندوفسکی همین چند هفته پیش از بایرن به بارسلونا رفت و حالا دو رویارویی جذاب با او خواهیم داشت. من به خاطر این اتفاق بود که لبخند زدم.»

لازم به ذکر است که بایرن در هر دو بازی رفت و برگشت توانست بارسا را شکست دهد.

واکنش کان امروز و در مواجهه با قرعه دشوار پی اس جی متفاوت بود و دوربین وقتی روی چهره او رفت، لبخند بر لب نداشت. بایرن از پی اس جی هم خاطرات خوب دارد و هم بد. در فینال سال 2020 بایرن توانست پی اس جی را 1-0 شکست دهد ولی یک سال بعد پاریسی ها بایرن را در یک چهارم نهایی حذف کردند.

کان در پایان مراسم گفت:«رویارویی با پاری سن ژرمن؟ انگار این بازی در طالع ماست(با خنده). در مجموع بازی خوبی در انتطارمان است و بهترین بازیکنان جهان در این دیدار با یکدیگر روبرو خواهند شد. اما هنوز زمان زیادی تا شروع بازی مانده و دشوار است بگوییم در آن مقطع شرایط چگونه پیش خواهد رفت.»

 

 

ت ت
کدخبر: 120030 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها