حمله تند مربی سابق پرسپولیس به یحیی؛پول پرسپولیس را ریختی توی جوب!

مربی سابق پرسپولیس از خرید شیخ دیاباته انتقاد کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ حمید درخشان درباره وقفه لیگ برتر برای تیم‌های مدعی مثل پرسپولیس اظهار داشت: مسلماً این وقفه برای تیم‌هایی مثل پرسپولیس ضرر دارد ولی برای تیم‌هایی که مشکل هماهنگی داشتند، بسیار به موقع بود. در مجموع وقفه‌های لیگ برای صدرنشین ضرر دارد، چرا که در شرایط بازی به بازی بازیکنان هماهنگ‌تر به میدان می‌روند.پرسپولیس بازی به بازی بازیکنانش هماهنگ‌تر بازی می‌کردند ولی اگر مسابقات با وقفه مواجه شود، بازیکنان از شرایط مسابقه دور می‌شوند و گرچه تمرین می‌کنند اما شرایط بازی با مسابقه زمین تا آسمان فرق می‌کند.

درخشان در مورد آسیب‌دیدگی دیاباته گفت: حیف شد، باشگاه بازیکن خریده که به تیم کمک کند اما خبردار شدیم این بازیکن مصدوم است و چند هفته غیبت دارد. بازیکن خارجی که برای خرید او دلار هزینه شده است، نباید حتی یک بازی هم بیرون باشد. با این شرایط بهتر است بگویم پرسپولیس پولش را دور ریخته است و این بدشانسی نصیب تیم شده است.

کاپیتان اسبق سرخپوشان در پایان در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در این فصل خاطرنشان کرد: باید تا نیم‌فصل صبر کرد تا به صورت دقیق بررسی کنیم چه تیم‌هایی مستحق و مدعی قهرمانی هستند. از حالا زود است در مورد قهرمانی لیگ صحبت کرد. در نیم‌فصل دوم  امتیاز گرفتن از تیم‌ها سخت‌تر می‌شود و به همین دلیل از حالا نمی‌شود پیش‌بینی کرد.

ت ت
کدخبر: 111030 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها