کری خوانی سنگین ستاره محبوب استقلال برای هواداران پرسپولیس

بازیکن سابق استقلال می گوید توهین های هواداران پرسپولیس اهمیتی برایش ندارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بختیار رحمانی درباره حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی ایران اظهار کرد:‌ بسیار از این اتفاق خوشحالم. کی‌روش نظم و انضباط تیمی را در تیم رعایت می‌کند و در مقطعی که مربیان دیگر بودند، این نظم وجود نداشت. من همیشه کار کردن با کی‌روش را دوست داشتم و به عنوان بازیکن حس فوق‌العاده‌ای به بازیکن دست می‌دهد چون به بازیکنان انگیزه می‌دهد و این بهترین اتفاق بود. باید از مسئولان تشکر کرد که او را به ایران آوردند. هیچکس نمی‌داند می‌توانیم از گروه‌مان صعود کنیم یا نه اما به هر حال بازیکنان بسیار باکیفیتی را در تیم داریم و من شک ندارم نظم به فوتبال ایران برمی‌گردد. همه ما امیدواریم تیم ملی صعود کند و ان‌شاءالله این اتفاق رخ دهد. دلم روشن است که بتوانیم حداقل نمایش درخشانی داشته باشیم. دروغ نمی‌گویم و خودم هم بسیار انگیزه دارم که یک بار دیگر با آقای کی‌روش کار کنم.

هافبک پیشین استقلال در رابطه با وضعیت تیم سابقش عنوان کرد: رفتن فرهاد مجیدی به تیم لطمه زد و چند بازیکن خوب استقلال هم جدا شدند. تیم نتایجی گرفته بود که سخت است هر مربی بخواهد آن‌ها را تکرار کند. پارسال فرهاد مجیدی نتایج خوبی گرفت و هیچ جای دنیا این اتفاق نیفتاد که یک تیم بدون باخت قهرمان شود. با این حال امیدوارم ساپینتو موفق باشد. بازیکنان خوبی جذب شدند و نقاط قوت و ضعف در تیم وجود دارد. سرمربی استقلال در کنار زمین زیاد شلوغ کاری می‌کند و خودم حس خوبی به این کارها ندارم چون در این رفتارها در شان باشگاه استقلال نیست. امیدوارم مسئولان با او حرف بزنند تا آرام‌تر کار کند. مربی نیاز به زمان دارد و چند هفته دیگر باید به او فرصت داد. هر کسی سرمربی می‌شد، نمی‌توانست نتایجی بهتر از تیم مجیدی بگیرد و اکنون زود است درباره سرمربی صحبت کرد.

رحمانی درباره حواشی اخیر و انتقادش از افشین پیروانی پس از بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان گفت: درست است من کرد هستم اما تمام کودکی و هرچه که به دست آوردم، از خوزستان بود و خودم را مدیون این استان می‌دانم. اتفاقات بعد از بازی باعث شد بسیار ناراحت شوم. من آدمی نیستم که بخواهم توهین کنم اما بعضی‌ها فکر می‌کنن می‌توانند همه جا را در دست خودشان داشته باشند. در مقطعی که در فولاد بودم هم جلوی این مسائل می‌ایستادم.هیچ تیمی از تیم دیگری متمایز نیست و همه باید به‌هم احترام بگذارند. با این حال قبول دارم استوری انتقادی من کمی تند بود. آدمی نیستم که بخواهم توهین کنم اما جلوی توهین می‌ایستم و همه مرا می‌شناسند. قصدم توهین نبود اما در این چند روز هواداران همیشه در صحنه پرسپولیس بسیار به من فحاشی کردند.

هافبک دالکورد سوئد عنوان کرد: من ترسی از این مساله ندارم و هر کاری که می‌خواهند انجام دهند. در صفحه شخصی خودم جواب‌شان را دادم. البته که باید از مردم عزیز خوزستان تشکر کنم که کنارم بودند و کمک می‌کردند. من به دنبال هیچ چیز نیستم و فقط خواستم از مردم مظلوم خوزستان حمایت کنم. امیدوارم همه به‌ هم احترام بگذاریم.

ت ت
کدخبر: 110577 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها