ساپینتو؛ آماده برای استفاده از پاس گل کی‌روش!

از سرگیری مجدد تمرینات استقلال با حضور ساپینتو زمینه مناسبی برای بالا‌بردن میزان آمادگی بازیکنان به منظور پشت‌سر گذاشتن یک فصل دشوار فراهم کرده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرمربی پرتغالی استقلال که ۶ هفته پرفراز‌و‌نشیب را در شروع لیگ تجربه کرد، حالا با فضای فوتبال ایران بیشتر آشنا شده و البته روی تیمش هم احاطه بیشتری پیدا کرده؛ جایی که روند نتیجه‌گیری آبی‌ها بعد از شکست هفته نخست مقابل سپاهان صعودی شد و استقلالِ ساپینتو چه از لحاظ کیفی چه از لحاظ امتیازی مسیر روشنی در پیش گرفت.نمایش سراسر هجومی استقلال در بازی برابر نساجی که تصدیقی بود بر صحبت‌های ساپینتو پس از تساوی خارج‌ از خانه مقابل نفت مسجدسلیمان، هواداران مدافع عنوان قهرمانی را به تکرار دستاورد سال گذشته خوشبین کرده است. به خصوص که با مدل بازی مدنظر سرمربی پرشور استقلال حالا آنها موقعیت‌های بیشتری در بازی تیم خودشان می‌بینند و امید به گل عجیب و غریب برابر نساجی حسابی به وجدشان آورده است.

صرف‌نظر از حسینی که گلر است، صالح حردانی و ابوالفضل جلالی دو ملی‌پوش استقلال هستند که ممکن است نبودشان در برنامه های تاکتیکی ساپینتو برای تمرینات پیش رو مشکل‌ساز باشد اما از طرف دیگر بازگشت قایدی، محبی و مهدی‌پور به اردوی استقلال پس از کنار گذاشته‌شدن از سوی کی‌روش برای اردوی تیم ملی، دست کاپیتان اسبق اسپورتینگ لیسبون را برای ایجاد هرچه بیشتر هماهنگی در تیمش باز گذاشته است. به ویژه که صالح حردانی هم در بازی‌های آخر استقلال نیمکت‌نشین شده و احتمالا ساپینتو تیمش را بعد از پایان تعطیلات هم با حضور فیکس یامگا در پست مدافع راست به میدان خواهد فرستاد.در هر صورت تعطیلی پیش رو فرصت ایده‌آلی است تا ساپینتو تیمش را با شناخت بیشتری هدایت کرده و بتواند نقاط ضعفش را برطرف کرده و نقاط قوت تیم را افزایش دهد. هدفی که تحقق آن استقلال را در زمره اصلی‌ترین مدعیان کسب قهرمانی قرار خواهد داد.

ت ت
کدخبر: 110428 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها