حسرت پرسپولیسی ها به خاطر از دست دادن یک ستاره

برخی کابران پرسپولیسی درفضای مجازی مدعی شده اند که «رضا اسدی فقط به درد تراکتور می‌خورد!» شنیدیم در تمرینات پرسپولیس نیز برخی همبازیان سابق رضا اسدی نیز همین اعتقاد را دارند!

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اولین لیست تیم ملی فوتبال ایران پس از انتخاب کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی این تیم اعلام شد که در این لیست نام یک بازیکن از تراکتور به چشم می‌خورد.بر این اساس، رضا اسدی به عنوان‌ تنها نماینده تیم فوتبال تراکتور در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان بود که البته از فهرست نهایی خط خورد. اسدی در فصل جاری عملکرد خوبی را با پیراهن تراکتور به نمایش گذاشته است و با سه گل زده در رتبه دوم برترین گلزنان لیگ برتر قرار دارد. این درحالی است که او فصل ناکامی را در پرسپولیس پشت سر گذاشت.

رضا اسدی پس از خداحافظی از این تیم نیز متنی گلایه آمیز منتشر کرد و در بخشی از این دلنوشته تاکید کرد: «در همه فصل هم سعی کردم که کمترین حاشیه را برای تیم محبوب ایجاد کنم. مصاحبه نکردم، کمترین فعالیت را در فضای مجازی انجام دادم تا آرامش پرسپولیس در مسیر موفقیت از جانب من تهدید نشود. حرف زیاد بود و زیاد است. اما ترجیح دادم سکوت کنم و روی تمرین تمرکز کنم. هیچ وقت نپرسیدم، این رقم‌ها که در مورد مبلغ قرارداد من گفته می‌شود، از کجا آمده؟ هیچ وقت نگفتم چرا وقتی اولین گل فصل پرسپولیس را به فولاد زدم، با این همه هجمه مواجه شدم؟ نپرسیدم چرا در مسابقه ای که سهم من تنها ده دقیقه بازی بود، آن هم در دقایقی که تیم عقب بود، باز هم من را به عنوان مقصر معرفی می‌کردند؟ روی کدام گل خورده تیم مقصر بودم ؟ من چه هیزم تری به چه کسی فروخته بودم؟ چرا این همه دروغ، چرا این همه حاشیه؟»

ت ت
کدخبر: 110145 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها