دست نوازش محمد محبی بر سر الگوی فوتبالی‌اش

محمد محبی را می‌توان نسخه جوان وحید امیری در تیم ملی دانست.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ در ماه‌های گذشته نگرانی‌های زیادی بابت رسیدن وحید امیری به جام جهانی پس از مصدومیت او از ناحیه کمر وجود داشته و حضور او در زمین چمن برای نرم‌دوی کنار سایر ملی‌پوشان اتفاقی امیدبخش برای این بازیکن تکنیکی و دوست‌داشتنی فوتبال ایران است.

محمد محبی پس از یک فصل حضور در پرتغال به لیگ ایران برگشت تا با پوشیدن پیراهن استقلال و انجام بازی‌های بیشتر در معرض دید اعضای کادرفنی تیم ملی برای جام جهانی قرار بگیرد.

تصویر جذابی از نیمکت تیم ملی در حاشیه تمرین امروز شاگردان کی‌روش به ثبت رسیده که در آن محمد محبی مشغول گپ صمیمانه با وحید امیری با شیوه‌ای خاص است. محبی در این قاب بازوی امیری را گرفته و گویا به سر این ستاره مصدوم دست نوازش می‌کشد.

محبی را می‌توان نزدیک‌ترین گزینه به جانشینی امیری دانست. این بازیکن جوان همانند وحید چپ پا و با تکنیک است. این وینگر چپ دونده در ابعاد خارج از زمین هم امیری را الگوی خود قرار داده و تحصیل کرده و خوش اخلاق است.

باید دید تلاش محمد محبی برای جلب رضایت کارلوس کی‌روش به کجا خواهد رسید. وحید امیری نیز در تلاش است زودتر خود را مهیای حضور در زمین مسابقه کند تا بتواند در قامت یک کاپیتان تیم کی‌روش را در قطر همراهی کند.

 

 

ت ت
کدخبر: 109988 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها