آقای پرسپولیسی! انگشت کوچک سرمربی استقلال هم نیستی

پیشکسوت استقلال گفت: اگر همه اعضای کادر فنی تیم نساجی را در چرخ گوشت بریزیم چیزی که از آن طرف بیرون می‌آید به اندازه یکصدم سابقه بازیگری و مربیگری ساپینتو تجربه ندارند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ محمد نوری بازیکن درباره صحبتهای اخیر یکی از اعضای کادر فنی نساجی درباره جر و بحثی که با سرمربی استقلال در بین دو نیمه بازی صورت گرفت، اظهار داشت: اگر همه اعضای کادر فنی تیم نساجی را در چرخ گوشت بریزیم چیزی که از آن طرف بیرون می‌آید به اندازه یکصدم سابقه بازیگری و مربیگری ساپینتو تجربه ندارند. کسی که در اروپا و در تیم‌های صاحب نام سرمربیگری کرده و از طرفی خودش ۴۵ بازی ملی برای تیم ملی پرتغال داشته بزرگتر از آن است که یک نفر مثل جواد منافی بخواهد درباره‌اش اظهارنظر کند.همه شما روی هم تا به حال یک حرکت درست حسابی در امر مربیگری کرده‌اید که اینطور از ساپینتو انتقاد می‌کنید؟ شما که تجربه مربیگری در این سطح را نداری، هیچ مقامی کسب نکردی و هیچ عنوانی در فوتبال در قامت مربی نداشتی در حدی نیستی که بخواهی درباره سرمربی بزرگ استقلال حرف بزنی. شما در کار مربیگری انگشت کوچک ساپینتو هم نیستی.  اول یک حرکتی در فوتبال بزنید بعد صحبت کنید.

بازیکن قدیمی استقلال ادامه‌داد: فوتبالی که دیروز استقلال مقابل نساجی نشان داد یک پاسخ محکم به همه منتقدانی بود که در روزهای قبل از این بازی نسبت به عملکرد تیم استقلال ایراد می‌گرفتند. ضمن اینکه مدیرعامل باشگاه استقلال مرد سرد و گرم چشیده ای است که با یک غوره سردی و با یک مویز گرمی‌اش نمی‌کند که به حرف شما باشد.

نوری در واکنش به این صحبت منافی که گفته بود زمین فوتبال چاله میدان نیست افزود: قطعاً زمین فوتبال چاله میدان نیست. این را ما باید به شما بگوییم. آقای منافی پرسپولیسی! این قبیل رفتارها اصلاً در شأن و شخصیت باشگاه بزرگی مثل استقلال نیست که بخواهیم با چنین ادبیاتی با شما حرف بزنیم. استقلال و ستاره‌های تاریخ باشگاهش جزو بهترین‌های فوتبال ایران هستند و قدمتی که ما داریم اصلا قابل مقایسه با جایگاهی که شما در آن هستید نیست. با کمال احترام به همه دوستان پرسپولیسی شما یک نفر احترامت را دست خودت نگه دار.

پیشکسوت استقلال توصیه جالبی هم به مربی تیم نساجی کرد و ادامه داد: این آقا گفته من حرکات ساپینتو را زیر نظر گرفته بودم! آقای مربی! به جای اینکه سرمربی ما را زیر نظر بگیرید و حرکاتش را تماشا کنید مراقب تیم خودتان باشید که سقوط نکند! با این وضعیتی که برای تیم دوستداشتنی مازندرانی‌ها به وجود آورده‌اید بعید نیست تا همین نیم‌فصل کاندیدای سقوط باشید. چون به گفته خودتان به جای نگاه کردن به مسابقه، محو رفتار سرمربی تیم حریف می‌شوید. یادتان باشد فوتبال داخل زمین بازی می‌شود نه در محوطه فنی نیمکت حریف.شما شانس آوردید که فقط سه گل از استقلال خوردید! اگر بچه‌های تیم ما نیمه دوم بازی را رها نمی‌کردند شما کاندیدای رکوردزنی گل خورده در تاریخ لیگ برتر بودید. برای همین استقلال در پایان بازی رکورد از دست دادن موقعیت امید به گل را در یک مسابقه ۹۰ دقیقه ای زد. از بس که شما ضعیف بودید تیم ما یک رکورد جدید هم به نام خودش ثبت کرد. ما از روز اول گفته بودیم سرمربی تیم ما نیاز به زمان دارد و حالا مشخص شد چه تیم خطرناک و قدرتمندی را آماده کرده است که اعضای کادر فنی حریفی تا این اندازه تحت تاثیر قرار گرفته و به جای فوتبال، کلا نیمکت ما را نگاه می‌کرده است! ساپینتو قطعاً در آینده نزدیک استقلالی قوی تر از این را راهی مسابقات خواهد کرد.

ت ت
کدخبر: 109284 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها