رحمتی: تساوی برابر سپاهان عادلانه بود

سرمربی آلومینیوم اراک می‌گوید تیمش به زودی یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر می‌شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ سید مهدی رحمتی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل سپاهان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، اظهار کرد: سپاهان یک تیم بزرگ و خوب و با امکانات، بازیکنان و کادر فنی بسیار خوب است و مطمئناً بازی در اصفهان مقابل هواداران خوب آن‌ها بسیار سخت است.

وی ادامه داد: در نیمه اول به دنبال کنترل سپاهان بودیم و می‌دانستیم آن‌ها بیشتر حملاتشان از کناره ها است و نقطه قوت سپاهان دفاع چپ و راست آن‌ها است که توانستیم دفاع های چپ و راست سپاهان را به خوبی کنترل کنیم. در نیمه اول بازی پایاپای بود و البته در زمان‌هایی از بازی مالکیت بازی را داشتیم و موقعیت هم خلق کردیم و یکی از این موقعیت‌های خوب، ضربه ایستگاهی احسان حسینی‌پور بود که توپ او به اوت رفت.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: در نیمه دوم سپاهان با حمایت هوادارانش و تعویض‌هایی که داشت کمی بر بازی مسلط شد اما تلاش کردیم بازی را کنترل کنیم و توانستیم یک موقعیت صد درصدی گل خلق کنیم که این موقعیت هم از کنار دروازه بیرون رفت. به نظرم بازی در نیمه دوم بیشتر در دست سپاهان بود و البته ما هم روی ضد حملات موقعیت داشتیم. به نظر من نتیجه تساوی عادلانه بود و دو تیم می توانند به آن قانع باشند.

وی ادامه داد: در مجموع بازی خوب و جوانمردانه بود و به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. امروز از تدارکات تیم تا عالی‌ترین مقام باشگاه همدل و همراه بودند. همچنین دست تک تک هواداران را می‌بوسم. آن‌ها به معنای واقعی هوادار تیم آلومینیوم هستند. من فکر می‌کنم یک امتیاز از اصفهان خوب است. 

رحمتی در ادامه عنوان کرد: همانطور که تیم‌ها سعی دارند در اصفهان سپاهان را کنترل کنند و  روی تک موقعیت‌ها به گل برسند، تیم ما هم به اذعان کارشناسان و فوتبال فهم ها در سه بازی خانگی مان که باخته‌ایم  روی تک موقعیت‌ها بازی را واگذار کرده‌ایم. در خانه  فشار مضاعفی روی تیم ما بوده است که باید نتیجه بگیریم. به نظرم این فشار باید از تیم ما برداشته شود. خدا را شکر می‌کنم به انسجام تیمی رسیده‌ایم و مطمئناً در ادامه با حمایت هواداران خوبمان سعی می‌کنیم در بازی‌های خانگی نیز تمام امتیازات را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: تغییرات در تیم آلومینیوم یک تصمیم جمعی در مجموعه ما بود و هدف این بود که امسال تیم را جوان کنیم و من هم این ریسک را قبول کردم. تمام بازیکنانی که به تیم من آمدند جزو بازیکنان تأثیرگذار سابق خود بوده‌اند و زمان می برد که کنار هم به تیم تبدیل شوند. دو بازیکن خارجی خیلی خوب هم داریم اما چون دیر آمده‌اند کمی مشکل هماهنگی دارند و حتی امروز هم از آنها استفاده نکردیم. مطمئناً در ادامه روند رو به رشدمان، هماهنگی در تیم ما ایجاد خواهد شد و در ادامه یکی از تیم‌های خوب لیگ خواهیم شد.

وی در پایان بیان کرد: افتخار می‌کنم در سپاهان بازی کرده‌ام و در این تیم دو جام قهرمانی به دست آورده ام. از هواداران سپاهان و این باشگاه که روز گذشته با شاخه‌ای گل به استقبال ما آمدند، قدردانی می‌کنم.

 

 

ت ت
کدخبر: 108737 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها