به فحاشی هواداران استقلال عادت دارم/ترسو بودیم و باختیم

سرمربی نساجی گفت:بازیکنانم کمی ترسو بازی کردند و من بابت نیمه اول واقعاً خیلی ناراضی هستم.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، حمید مطهری پس از شکست 3 بر یک نساجی مازندران مقابل استقلال اظهار داشت: در خیلی از دقایق بازی مالک توپ بودیم، اما مانند همیشه نبودیم. بازیکنانم کمی ترسو بازی کردند و من بابت نیمه اول واقعاً خیلی ناراضی هستم. بازی را در همان نیمه اول دادیم، اما اتفاقات دیگری پشت سر هم افتاد که بابت آن تعجب کردم. بازیکن ما در دقیقه چهار آن اشتباه فردی را مرتکب شد؛ بعد همسترینگ حردانی کش آمد و بازیکن ما در شروع نیمه دوم اخراج شد.

«در مربیگری همیشه با این چالش‌ها روبه‌رو هستید، اما امروز وحشتناک بود.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: کریم اسلامی مصدوم شد و ما به‌هم ریختیم. باید تلاش کنیم سازماندهی خودمان را حفظ کنیم. کار بازیکنان در این جوّ سخت بود و از آنها در نیمه دوم راضی هستم. آنها تمام انرژی خود را گذاشتند و به استقلالی‌ها هم تبریک می‌گویم. مسئولیت این شکست بر عهده من است و باید نقاط ضعف خود را برطرف کنیم. به بازیکنان خودمان هم خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی نساجی در مورد حضور وزیر ورزش و جوانان در ورزشگاه آزادی بیان کرد: حواسم نبود و متوجه نشدم.

مطهری راجع به اعتراض مربیان دو تیم به قضاوت یاسر همرنگ گفت: ما 3 بر یک شکست خوردیم، اما همرنگ خیلی شجاعانه و عالی قضاوت کرد. کمک داور یکی دو اشتباه مرتکب شد که تا حدی طبیعی بود. جلوی او خطا رخ داد که اعلام نکرد و روی آن صحنه معترض بودیم. همرنگ و تیمش خوب کار کردند و اینگونه نیستم که شکست را به گردن داور بیندازم. سرمان را در سه هفته متوالی وحشتناک بریدند، داور در این بازی اما کارش را انجام داد. مشکلم فقط با اشتباهات داوری است.

وی درباره شعار هواداران استقلال علیه خودش خاطرنشان کرد: چهار سال است که به من فحش می‌دهند و به آن عادت کرده‌ام. باز هم به من فحش بدهند و آن را روی چشمانم می‌گذارم! اینجا کسی که مؤدب باشد، بیشتر مورد فحاشی قرار می‌گیرد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم در مورد اینکه برخی اتفاقات بازی را تعجب‌آور دانسته بود، عنوان کرد: منظورم درباره اتفاقات داوری نبود. مصدومیت در فوتبال طبیعی است که دو بازیکن تأثیرگذار ما مصدوم شدند. سپس بازیکن ما اخراج شد که صحنه‌ها را هنوز ندیده‌ام. با این حال قضاوت همرنگ صد درصد «اوکی» بود. چنین اتفاقاتی کار یک تیم را سخت می‌کند؛ آنهم در ورزشگاه آزادی.

مطهری در پاسخ به این پرسش که آینده خود را در نساجی چگونه می‌بیند و فکر می‌کند در تیمش می‌ماند یا خیر، اظهار داشت: این چه سؤالی است؟ تازه هفته ششم است و شما دنبال حاشیه هستی! حرفه‌ای باشید.

وی در این مورد که به نظر می‌رسید بازیکنان نساجی عصبی بوده‌اند، گفت: گل اول، بازیکنان ما را عصبی کرد و خودمان آن را به حریف تقدیم کردیم. این گل ذهن بازیکنان مرا خراب کرد. این اتفاق در شروع بازی سخت است و آنها باید 40 دقیقه بازی می‌کردند. بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کردیم که اخراج در آغاز نیمه دوم، ذهن تیم ما را خراب کرد. من باید به تیمم رسیدگی کنم و مقصر اشتباهات فردی تیم هستم. باید تلاش کنیم این اتفاقات نیفتد و اگر می‌افتد، خودمان را ترمیم کنیم.

ت ت
کدخبر: 108728 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها