شعار تمسخرآمیز هواداران استقلال علیه سرمربی قرمزها/اعتراض شدید ساپینتو به داور

هواداران و بازیکنان استقلال در ابتدای بازی به تصمیم داور دیدار تیم‌شان مقابل نساجی به شدت اعتراض کردند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، تیم‌های فوتبال استقلال و نساجی مازندران از ساعت 17:30 امروز (شنبه) در هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. بخشی از حاشیه این بازی در زیر آمده است:

* با توجه به فراهم شدن حضور هواداران خانم طرفدار نساجی، گروهی از آنها در ورزشگاه آزادی حضور دارند. همچنین بانوان استقلالی در طبقه دوم ورزشگاه مستقر شده‌اند.

* بانوان هوادار استقلال از حضور در طبقه دوم ورزشگاه گلایه داشتند.

* در ابتدای بازی پیمان بابایی مهاجم استقلال در محوطه جریمه نساجی سرنگون شد، ولی یاسر همرنگ داور بازی اعتقاد داشت او تمارض کرده است و به او کارت زرد نشان داد. همین مسئله کافی بود تا بازیکنان استقلال و ریکاردو ساپینتو به تصمیم داور اعتراض کنند. داور نیز به سرمربی استقلال و خسرو حیدری دستیارش کارت زرد داد. این صحنه تنش روی سکوها را بیشتر کرد و هواداران استقلال علیه داور شعار دادند.

* اشتباه بازیکن نساجی باعث گل اول استقلال شد و در ادامه ساپینتو کنار خط شادی جالبی کرد که مورد توجه عکاسان قرار گرفت.

* در حال حاضر حدود 20 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند که از این تعداد حدود هزار و 500 نفر هواداران نساجی هستند. در طبقه دوم نیز بانوان حضور دارند که 50 نفرشان طرفدار نساجی هستند.

* بیرون از ورزشگاه بانوانی حضور دارند که اعتراض می‌کردند بلیت قسمت جایگاه آقایان به آنها فروخته شده است!

* هواداران استقلال در ابتدای بازی حمید مطهری سرمربی نساجی را هو کردند. در اواسط نیمه نیز آنها به کنایه به مربی سابق پرسپولیس شعار «لوران بلان» را دادند!هواداران استقلال همچنین علیه علیرضا حقیقی دروازه‌بان این تیم شعار سر دادند.

ت ت
کدخبر: 108708 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها