تارتار: بعد از پنج مساوی، وقت پیروزی است

سرمربی ذوب آهن تاکید کرد که بعد از پنج تساوی در لیگ برتر، وقت کسب یک پیروزی و سه امتیاز برای تیمش است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ مهدی تارتار، سرمربی ذوب آهن درباره دیدار با مس کرمان در هفته ششم لیگ برتر گفت: از بازگشت مس به لیگ برتر خوشحال هستم. این تیم زیرساخت خوبی دارد. مس باید با تیم‌های مدعی لیگ برتر رقابت کند. باید به فرزاد حسین‌خانی و همکارانش بابت صعود مقتدرانه به لیگ برتر تبریک گفت.

وی درباره بازی با مس گفت: امسال بازی آسانی نداریم. هیچ دیداری قابل پیش بینی نیست. مس انگیزه بالایی دارد. مس در بازی‌های داخل و خارج از خانه متفاوت بوده است. فیلم بازی‌های مس را بررسی کردیم و می‌دانیم که در خانه تیم حریف را تحت فشار می‌گذارد و از اشتباه حریف به خوبی بهره می‌برد. باید در پانزده دقیقه ابتدایی هر دو نیم هوشمندانه و با تمرکز بالا عمل کنیم که خدای نکرده اتفاق بدی برایمان رخ ندهد.

تارتار تاکید کرد: برای کسب پیروزی بازی می‌کنیم. بعد از پنج مساوی دوست داریم برنده باشیم. تیم مس هم به همین شکل است. مس با توجه به نتایجی که کسب کرده، دنبال پیروزی است. فکر می‌کنم بازی فیزیکی خواهد بود و امیدوارم تاکتیکی هم باشد.

سرمربی ذوب‌آهن درباره استراتژی تدافعی او و حسین‌خانی در بازی های گذشته اظهار کرد: استراتژی بازی ما با مس متفاوت از بازی با پرسپولیس و سپاهان است. می‌توانی در بعضی بازی‌ها برای یک امتیاز بازی کنی و در بازی‌هایی که دنبال سه امتیاز هستی باید تهاجمی عمل کنی و از جلو به تیم حریف فشار وارد کنی و ضربات ایستگاهی را بگیری و از امتیازهایی که به دست می‌آوری، بهره ببری. فکر می‌کنم ذوب آهن و مس به فکر بازی تهاجمی باشند و تک امتیاز به درد هیچ کدام از تیم‌ها نمی‌خورد.

او در واکنش به اینکه هر سال از او به عنوان گزینه سرمربیگری مس یاد می‌شد گفت: من از دکتر سعدمحمدی تشکر می‌کنم. در گذشته صحبت‌های جدی با مسئولان مس داشتیم اما هیچ مربی‌ای دوست ندارد از سطح اول فوتبال به سطح دوم بیاید.

تارتار درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: بازی های ما واقعا سنگین بود. سعید باقرپسند را تا نیم فصل از دست دادیم. مسعود ابراهیم‌زاده هم در زمین نامناسب ملوان مصدوم شد. آرمان اکوان، بازیکن سیرجانی ما دچار شکستگی انگشت پا شده و واقعا جای آن‌ها خالی است. سایر بازیکنان با انگیزه‌ای که دارند، سعی می‌کنند جای آن‌ها را پر کنم.

او در واکنش به اینکه ظاهرا برای سفر از اصفهان به کرمان مشکلاتی داشتند گفت: مشکل داشتیم اما جا دارد از مسئولان تشکر کنم. با پرواز چارتر از اصفهان به کرمان آمدیم. امیدوارم فردا با ارائه یک بازی خوب و کسب نتیجه لازم جواب زحمات مدیریت را بدهیم.

 

 

ت ت
کدخبر: 108479 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها