کارشناسی داوری دیدار هوادار و پرسپولیس

نوذر رودنیل معتقد است حیدری قضاوت خوبی را در دیدار هوادار و پرسپولیس نداشت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ نوذر رودنیل، کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص قضاوت بیژن حیدری در دیدار هوادار و پرسپولیس گفت: بازی جذابی را هواداران دیدند اما نه کیفیت زمین خوب بود و نه کیفیت دوربین فیلمبرداری. با وجود این که حیدری در اخطارها عملکرد خوبی داشت اما اشتباه‌های تاثیرگذاری هم در زمین داشت که قضاوت او را تحت تاثیر قرار داد.

وی ادامه داد: در دقیقه ۱۵، گل پرسپولیس صحیح بود و تمام توپ از تمام خط رد نشده بود. اشتباه حیدری در دقیقه ۶۷ رخ داد که باید سروش رفیعی را بابت خطای شدید روی نقطه حساس بدن بازیکن هوادار اخراج می‌کرد اما تنها به او یک کارت زرد نشان داد. چنین تصمیمی از سوی حیدری کمی عجیب بود.

نوذر رودنیل در خصوص پنالتی اعلام شده برای هوادار عنوان کرد: چیزی که من در این تصاویر تلوزیونی بی‌کیفیت دیدم، بازیکن بیرون از محوطه بود اما نظر قطعی نمی‌دهم و به نظر داور و کمک‌داور احترام می‌گذارم. همچنین تیم داوری در دقیقه ۹۰ امیرحسین پورمحمد را به دلیل گرفتن موقعیت صد درصد گل از بازیکنان پرسپولیس به درستی اخراج کرد زیرا عمری با دروازه‌بان تک به تک شده بود و خطا هم بیرون از محوطه جریمه رخ داد.

 

 

ت ت
کدخبر: 107713 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها