آخرین وضعیت پرسپولیسی‌شدن مهاجم هلندی مشخص شد

حضور مهاجم هلندی سابق برایتون در پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، طی چند روز گذشته بحث جذب یورگن لوکادیا مهاجم اسبق برایتون، بوخوم و هانوفر توسط باشگاه پرسپولیس مطرح شد و مذاکراتی بین طرفین هم انجام شد. حتی در این بین نماینده باشگاه پرسپولیس به ترکیه سفر کرد تا مذاکرات مستقیمی با این بازیکن داشته باشد. حالا با بازگشت نماینده پرسپولیس از ترکیه به نظر می‌رسد شانس پرسپولیسی شدن لوکادیا بسیار کم شده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که اختلاف مالی شدید بین باشگاه پرسپولیس و این بازیکن شاید در نهایت باعث شود که این انتقال به سرانجام نرسد. شنیده‌ها حاکی از آن است که پیشنهاد لوکادیا برای پرسپولیسی شدن مبلغ یک میلیون و سیصد هزار دلار بدون آپشن است، این در حالی است که سقف مبلغ باشگاه پرسپولیس برای پرداخت به این بازیکن ۸۰۰ هزار دلار بدون آپشن است. ظاهرا باشگاه پرسپولیس آخرین پیشنهاد خود را به این بازیکن ارائه کرده است و لوکادیا هم برای پاسخ دادن زمان خواسته است.

به این ترتیب به نظر می‌رسد اگر لوکادیا از خواسته مالی خودش پایین نیاید انتقال او به پرسپولیس منتفی است تا این هلندی هم مانند تمام مهاجمان خارجی دیگر پرسپولیسی نشود. این در شرایطی است که تا اولین بازی پرسپولیس در فصل جدید لیگ برتر فقط شش روز باقی مانده اما همچنان از جذب مهاجم خارجی خبری نیست. حالا باید دید رضا درویش و مدیران باشگاه پرسپولیس می‌توانند در این زمان کم مهاجم بخرند یا خیر.

کدخبر: 101538 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین