یک لژیونر جانشین ستاره هلندی در پرسپولیس می‌شود؟

ممکن است یکی از لژیونر‌های فوتبال کشورمان در نهایت به پرسپولیس بپیوندد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، پس از مذاکرات فشرده باشگاه پرسپولیس با یورگن لوکادیا هلندی برای پیوستن به این تیم، با توجه به اختلاف مالی نزدیک ۵۰۰ هزار دلاری طرفین، به نظر می‌رسد شانس پیوستن این مهاجم هلندی به پرسپولیس بسیار اندک باشد و در نهایت این بازیکن به تهران و پرسپولیس نیاید. در همین خصوص شنیده می‌شود گزینه جانشینی برای لوکادیا یک مهاجم ایرانی است. مهرداد محمدی که در آستانه فسخ قرارداد با باشگاه العربی قطر قرارداد دارد جدی‌ترین گزینه برای حضور در پرسپولیس است. محمدی که فصل گذشته را به علت مصدویت رباط صلیبی از دست داد دیگر جایی در تیم العربی ندارد. مسئولان این باشگاه با عمر السوما مهاجم گلزن سوری به توافق رسیدند تا این ماشین گلزنی را به فهرست خود اضافه کنند. در این صورت به احتمال فراوان نام محمدی از لیست العربی کنار گذاشته خواهد شد.

حالا شنیده می‌شود که مسئولان باشگاه پرسپولیس نیم‌نگاهی به جذب این مهاجم ایرانی دارند. البته محمدی فصل گذشته را مصدوم بوده و البته مهاجم نوک تخصصی هم نیست اما به نظر می‌رسد مدیران باشگاه پرسپولیس که در جذب مهاجم خارجی ناکام بوده‌اند بدنشان نمی‌آید تا این بازیکن را جذب کنند تا دست یحیی گل‌محمدی درخط حمله پرسپولیس بسته نباشد. این در شرایطی است که تا شروع فصل جدید لیگ برتر و اولین بازی پرسپولیس در لیگ فقط ۶ روز دیگر باقی مانده است.

این در شرایطی است که از ابتدای فصل نقل‌وانتقالات تابستانی شایعاتی در خصوص پیوستن مهرداد محمدی به پرسپولیس مطرح بود، اما هر بار توسط مسئولان باشگاه و تیم پرسپولیس تکذیب شد اما حالا به نظر می‌رسد جذب این بازیکن به برنامه‌های مدیران باشگاه پرسپولیس اضافه شده است.

ت ت
کدخبر: 101535 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها