شرط استقلالی شدن قایدی مشخص شد

مهدی قایدی در یک قدمی بازگشت به استقلال است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سردار آجورلو مدیر عامل تیم استقلال در حال بررسی شرایط است تا بتواند هر طور شده مهدی قائدی را به استقلال بازگرداند زیرا ساپینتو سرمربی استقلال به بازیکنی مانند وی در کار هجومی نیاز دارد. از طرفی پیش از این گفته می‌شد که وی تمایلی به بازگشت به لیگ ایران ندارد و همسرش نیز به این اتفاق رضایت نمی‌دهد اما پس از اینکه مدیران الشباب اعلام کردند رضایت وی را برای یک تیم معمولی و پایین جدولی صادر می‌کنند، قائدی ترجیح می‌دهد به استقلال بازگردد تا اینکه بخواهد در تیم پایین جدولی لیگ امارات بازی کند.

گفتنی است مدیریت استقلال با ایجنت این بازیکن هماهنگی‌های لازم را انجام داده تا در جلسه‌ای به مسائل مربوط به این بازیکن بپردازند تا مشخص شود که سرانجام قائدی راهی لیگ برتر می‌شود یا در امارات می‌ماند و یک فصل مشکل‌دار را سپری می‌کند.

البته استقلالی‌ها تمایل زیادی دارند که این بازیکن به استقلال بیاید و پس از جذب وی به همراه محبی شرایط را به نفع خود تغییر دهند اما این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که توافقات لازم بین طرفین انجام گیرد. این بازیکن که گفته می‌شود تمایل زیادی دارد این فصل به استقلال بازگردد به دنبال این است تا بتواند فصل موفقی را در این تیم سپری کند. از طرفی مسوولان تیم اعلام کردند که اگر توافقات مالی انجام پذیرد مانع بزرگی بر سر این انتقال نیست.

کدخبر: 101306 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها