ستاره سابق استقلال مانع جذب محبی می‌شود؟

گفته می شود که قرار است پنجره نقل و انتقالات استقلال تا سه روز آینده بسته شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، استقلالی ها با شوک بزرگ بسته شدن پنجره نقل و انتقالات روبرو شدند و این در حالی است که قرار بود خیلی سریع طلب میلیچ هافبک کروات سابق تیم به وی پرداخت شود تا این مشکلات حل و فصل گردد. شایان ذکر است مسوولان حقوقی استقلال در حال بررسی ماجرا هستند و با اینکه بسیاری معتقدند بسته شده پنجره استقلال قرار است اتفاق بیفتد اما مدیران با خیالی آسوده پیگیر ماجرا هستند.یکی از مدیران استقلال اعلام کرد که باشگاه در خواست گراندز تصمیم فیفا را ارائه کرده و در حال حاضر خطری باشگاه را تهدید نمی کند.

گفتنی است بنا به اعلام مدیران استقلال مهلت پرداخت تا زمان صدور گراندز متوقف شده وپس از دریافت گراندز استقلال فرصت دارد تا به تصمیم فیفا اعتراض کند و تا زمان صدور رای کس پنجره تیم استقلال بسته نمی شود. به این ترتیب استقلالی ها خبر بسته شده پنجره نقل و انتقالاتی خود را در آستانه آغاز بازی های لیگ رد کردند و به شایعات توجهی ندارند.از طرفی مسوولان استقلال با اصرار فراوان ساپینتو سرمربی تیم در حال بررسی شرایط حضور محمد محبی در تیم هستند که انتقال مهمی برای این تیم محسوب می شود.

ت ت
کدخبر: 101057 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • سیاست دولت استفاده از ابزارهای مهمی همچون گازسوز کردن خودروهاست و برنامه ای برای افرایش قیمت بنزین برای امسال را ندارد.