پرسپولیس به دنبال شکست طلسم مهاجم خارجی

به نظر می‌رسد مدیران پرسپولیس با مهاجم مد نظر یحیی گل‌محمدی به توافق رسیده‌اند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، در حالی که کمتر از 10 روز به آغاز مسابقات لیگ بیست و دوم باقی‌مانده اما همچنان عدم جذب مهاجم خارجی بزرگترین دغدغه کادر فنی پرسپولیس به شمار می‌رود. پس از منتفی شدن حضور کاسیانو دیاز در پرسپولیس، از آلف مانگا به عنوان مهاجمی نام برده شد که پرسپولیس سراغش رفته اما مذاکرات مدیران پرسپولیس با این بازیکن هم به نتیجه‌ای نرسید. حالا و در شرایطی که روز گذشته علیرضا بیرانوند در مصاحبه‌ای، از سیاست باشگاه در پروسه جذب مهاجم خارجی انتقاد کرده بود، به نظر می‌رسد که پرسپولیس توانسته با یک مهاجم جدید به توافق برسد.

محمد محمدی در بخشی از مصاحبه‌اش با روزنامه فرهیختگان، این خبر را تایید کرده و گفته است:" الان با خیال راحت می‌گوییم پرسپولیس هم می‌تواند بازیکن خارجی موردنظر خود را جذب کند. از وقتی بی‌سروصدا پیگیر این موضوع شدیم کارها راحت‌تر دنبال می‌شود. متاسفانه هر بار اسمی منتشر شد کار ما هم سخت شد و درنهایت هم نتوانستیم انتقال فرد موردنظرمان را قطعی و رسمی‌کنیم اما این بار کارها انجام شده و به‌زودی خبرش را در اختیار هواداران تیم قرار می‌دهیم."

فعلا هیچ جزییات خاصی از مهاجم مورد نظر پرسپولیس رسانه‌ای نشده منتهی برخی شایعات تایید نشده حاکی از آن است که این مهاجم، ملیت هلندی دارد و فصل گذشته هم عملکرد خوبی داشته است.

کدخبر: 101026 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین