قهرمانی بهانه است/ چشم این سه مربی به نیمکت اسکوچیچ است

قربان بردیف، ریکاردو ساپینتو و ژوزه مورایس سه مربی سرشناسی هستند که در فصل جدید بازی‌های لیگ برتر هدایت تراکتور، استقلال و سپاهان را برعهده خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از دلایل حضور این مربیان در تیم‌های لیگ برتری ایران نزدیک شدن به نیمکت تیم ملی ایران است. آنها به خوبی می‌دانند اسکوچیچ با مربیگری در تیم‌هایی چون فولاد و صنعت نفت آبادان و حتی تیم دسته اولی خونه به خونه به تیم ملی فوتبال ایران رسید و آنها هم به طور حتم می‌توانند این مسیر راطی کنند. به خصوص که هدایت تیم‌های مطرحی برعهده گرفته ا ند. ساپینتو در شروع بازی‌های لیگ برتر گفته است که من یک مربی جاه طلب هستم و ذهنیت برنده دارم. مورایس هم گفت برای قهرمانی در تیم سپاهان برنامه ریزی کرده است و قربان بردیف هم از یک شروع خوب در تراکتور نوید داده است. بی تعارف هر سه مربی به نیمکت اسکوچیچ در تیم ملی چشم دارند و حتی اگر در جام جهانی سرمربی تیم ملی باشد ممکن است برای جام ملت‌های ۲۰۲۳ جای خود را به مربی جدید بدهد. این بهترین فرصت برای بردیف، ساپینتو و خوزه مورایس است که با عملکرد خوب در بازی‌های لیگ برتر به نیمکت تیم ملی نزدیک شوند.

حضور این سه مربی با توجه به انگیزه‌های متفاوت می‌تواند لیگ جذابی را رقم بزند. همان طور که بازیکن با درخشش در بازی‌های لیگ برتر می‌تواند به تیم ملی برسد به نظر می‌رسد رسیدن مربی از نیمکت لیگ برتر به تیم ملی هم اتفاق محتملی است. دست کم در مورد اسکوچیچ این طور بوده است.

کدخبر: 100625 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین