نقشه مهم ساپینتو برای دیدار با سپاهان

تمرینات تیم استقلال بار دیگر در تهران از سر گرفته می شود. ساپینتو بعد از اردوی ترکیه یک روز به آبی پوشان استراحت داد و قرار است از امروز دوباره شاگردان این مربی برای دیدار سپاهان تمرین کنند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ساپینتو پیش از پایان اردوی ترکیه در مورد اهمیت بازی با سپاهان برای شاگردانش صحبت کرد و گفت بازی اول خیلی برای ما مهم است چون یک قهرمان باید یک شروع خوب داشته باشد. به خصوص که حریف اول خود مدعی قهرمانی باشد.اما ساپینتو برای پیروزی در برابر سپاهان که در هفته نخست بازی ها روز ۲۱ مرداد در استادیوم آزادی برگزار می شود نقشه های جالبی کشیده است. به نظر می رسد تدبیر وِیژه او برای پیروزی در این دیدار بازی با ۳ مهاجم باشد. احتمالا سجاد شهباززاده – پیمان بابایی و یامگا سه مهاجمی هستند که تیم استقلال را در مصاف با سپاهان همراهی می کنند. این سه بازیکن در بازی های دوستانه استقلال در ترکیه در ترکیب ابتدایی آبی ها به میدان آمده اند.البته ساپینتو در ترکیب کاوه رضایی را هم دارد. اما کاوه به تازگی به اردوی تیم اضافه شده و هنوز از نظر بدنی شرایط ایده آلی ندارد. به همین خاطر دور از ذهن است در بازی نخست و در دیدار با سپاهان از ابتدا در ترکیب تیم به میدان بیاید.

ساپینتو در اردوی تیم استقلال در ترکیه به کانال رسمی باشگاه گفت من مربی جاه طلب هستم و ذهنیت برنده دارم. او سعی کرد در اردوی ترکیه این روحیه را به شاگردانش انتقال دهد.  

کدخبر: 100309 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین