نارضایتی شدید ساپیتو از عملکرد مهاجمان استقلال

سرمربی تیم استقلال از مهاجمان تیمش رضایت ندارد و به این موضوع اعتراض کرده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، ساپینتو سرمربی تیم استقلال در اردوی ترکیه شرایط بازیکنان تیم را مورد بررسی کامل قرار داد و از شرایط کلی بازیکنان و اردو ابراز رضایت کرده اما نکته قابل توجه عملکرد مهاجمان تیم است که ساپینتو را غافلگیر کرده است!سرمربی تیم استقلال براساس شنیده‌ها تصور شرایط دیگری را داشت و تمام تصوراتش با عملکرد این نفرات برهم ریخت زیرا شش مهاجم استقلال عملکرد ضعیفی در اردو داشتند و نتوانستند در بازی های تدارکاتی نیز توانایی‌هایشان را نشان دهند.

ساپینتو در گزارش بررسی شرایط بازیکنان که قرار است به باشگاه ارائه کند به این موضوع اشاره کرده و از این شرایط کاملا ناراضی است. کادر فنی استقلال اعلام کرده با ادامه این روند بازیکنانی که عملکرد ضعیف‌تری داشتند یا از تیم کنار گذاشته می‌شوند و یا باید در اکثر بازی‌ها از روی نیمکت تیم را همراهی کنند. مهاجمان تیم در بازی‌های دوستانه گلزنی نکردند و با اینکه به ساپینتو اعلام شده وی در استقلال برترین گلزنان را در اختیار دارد اما سرمربی تیم با مشکل گلزنی مواجه است و از عملکرد بازیکنانش در این پست بسیار ناراضی است.

پیش از این بحث جدایی مطهری یا آرمان رمضانی دو مهاجم فصل پیش از تیم بود و در حال حاضر نام شهباززاده نیز در لیست انتظار دیده می‌شود و قرار است ساپینتو در نهایت یک گزینه را از لیست تیم خارج کند.

ت ت
کدخبر: 100285 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها