یک پرسپولیسی به زودی تمدید می‌کند

قرارداد یک بازیکن پرسپولیس به زودی تمدید می‌شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، حامد پاکدل مهاجم پرسپولیس با اینکه فصل گذشته مصدومیت زیادی داشت و در خیلی از بازی‌ها هم به میدان نرفت اما توانست ۵ گل برای پرسپولیس به ثمر برساند که آمار خوبی است. در ابتدای فصل نقل‌وانتقالات تابستانی هم صحبت‌هایی مبنی بر جدایی این بازیکن از پرسپولیس شنیده می‌شد که البته این اتفاق رخ نداد.

با این حال پاکدل بازهم در تمرینات پیش فصل دچار مصدومیت شد آنهم در شرایطی که پرسپولیس از نظر مهاجم دچار کمبود است و مهدی عبدی هم به خاطر مصدومیت چند هفته اول را به علت مصدومیت از دست داده است. با این شرایط با نظر یحیی گل‌محمدی پاکدل در پرسپولیس ماندنی شد تا در فصل جدید هم با پیراهن این تیم به میدان برود. در همین خصوص شنیده می‌شود قرار است قرارداد حامد پاکدل با پرسپولیس ظرف چند روز آینده تمدید شود تا این بازیکن یک یا دو سال دیگر در جمع سرخپوشان ماندنی باشد. پاکدل فصل پیش رو را با پرسپولیس قرارداد دارد اما می‌خواهد با نظر یحیی گل محمدی و مدیران باشگاه پرسپولیس قراردادش را برای یک یا دو سال دیگر تمدید کند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی این اتفاق می‌افتد و پاکدل قراردادش را با پرسپولیس تمدید می‌کند.

ت ت
کدخبر: 100089 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • سیاست دولت استفاده از ابزارهای مهمی همچون گازسوز کردن خودروهاست و برنامه ای برای افرایش قیمت بنزین برای امسال را ندارد.