کدخبر: 74692 تاریخ انتشار

سریال ساخت ایران ۳ قسمت چهار+ لینک مستقیم

سریال ساخت ایران 3 به کارگردانی بهمن گودرزی در سال 1400 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کمدی و خانوادگی است.

بیشتر بخوانید:

ساخت ایران ۳ درواقع فصل سوم این سریال است که فصل ۱ و ۲ آن با نام های ساخت ایران ۱ و ساخت ایران ۲ ساخته شده اند.

سریال روایت قسمت های مختلفی از زندگی جوانی به نام غلام است که اتفاقاتی که برای او رخ میدهد جذابیت این قصه را دوچندان میکند.

در این فصل سوم این سریال امین حیایی، مجید صالحی، آناهیتا درگاهی، هومن برق نورد، مینا وحید، الهام کردا، حسین امیدی، بهرنگ علوی، محمدرضا صولتی، نوشین تبریزی، عزالدین توفیق، سعیدامیرسلیمانی، غلامرضا نیکخواه، نادر سلیمانی، عزت الله مهرآوران، عایشه گل جوشکن، ماهان کشفی و بردیا گودرزی به هنرمندی پرداخته‌اند.

 

داستان ساخت ایران۳:

بیتا و غلام ازدواج نکردند و غلام در جنوب ایران غواص است و به ستاره علاقه دارد. یک روز ستاره که بدهی سنگینی بالا آورده و طلبکارش (ظلی)حکم جلب او را گرفته است، از غلام کمک می خواهد. غلام تصمیم می گیردبه ستاره کمک کند. غلام برای حل مشکل ستاره از پسر دایی خود (مرتضی)کمک می گیرد. غلام و مرتضی با هم همراه می شوند و خودشان را به دردسرهای زیادی می اندازند، در حالی که هر مانعی که از پیش رو برمی دارند، مانع بزرگتری سر راهشان می بینند که باید بر آن غلبه کنند.
در قسمت های قبل دیدیم که علاوه بر مشکلات غلام٬ از آن طرف هم سیاوش به دلایل علاقه ای که به شیرین دارد، باید ستوده، شوهر سابق شیرین را تعقیب کند و بفهمد ستوده دنبال چیست، چرا که شیرین به دنبال انتقام از ستوده است. غلام که از قبل سیاوش را می شناسد، برای حل یکی از مشکلاتی که با آن رو به رو می شود، به کمک سیاوش نیازپیدا می کند و این باعث می شود سیاوش هم با غلام و مرتضا همراه شود و داستان بدهی ستاره به ظلی و داستان انتقام شیرین از ستوده، به هم گره بخورد.

در این قسمت نیز می بینیم که غلام و مرتضی راه نفوذ را به مزرعه ی پرورش ماهی ظلی پیدا می کنندستاره هم به آن ها کمک می کندآن ها در مزرعه به دنبال مدرکی می گردند که بتوانند با استفاده از آن، چک و سفته های ستاره را از ظلی پس بگیرند...
برای دیدن این قسمت و اتفاق های هیجان انگیز آن میتوانید از طریق لینک های زیر اقدام به دانلود قانونی این سریال با اینترنت نیم بها کنید

کیفیت 480p

کیفیت 720p

کیفیت 1080p

کیفیت 1080hq
کیفیت blueray

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین