کدخبر: 60410 تاریخ انتشار

عکس| بهاره رهنما تیر خلاص را به حاجی زد!/ زندگی خانم بازیگر پر حاشیه تمام شد؟

بهاره رهنما در تازه ترین یادداشت مجازی نوشت :خوشبختی را با احساس رضایت از به دست آوردن چیزها اشتباه نگیرید. که باعث بوجود آمدن شایعه های تازه ای از ناراضی بودن او از وضع موجود زندگیش میان کاربران شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بهاره رهنما بازیگر پر حاشیه در فضای مجازی این روزها شایعه طلاقش از امیرخسرو عباسی بسیار شنیده می شود. بهاره رهنما تاکنون در رابطه با این شایعه واکنشی نشان نداده است. سفر بهاره رهنما به تنهایی به ترکیه ، کیش و مهمانی ها و مراسمی که همسر  بهاره رهنما به تنهایی شرکت میکند بر این شایعه ها دامن زده است.در ادامه به حواشی اخیر بهاره رهنما را میبینید که واکنش بسیاری از طرف کاربران فضای مجازی داشته است.

بهاره+رهنما (2)

 

خوشبختی را با احساس رضایت از به دست آوردن چیزها اشتباه نگیرید. اگرچه این که چه نوع فکر یا باوری را انتخاب کنید به خودتان بستگی دارد اما بدون شک با نگاه از سطحی بالاتر یا بعد از آن که به چیزی که آرزویش را داشتید رسیدید متوجه می شوید که چیزها لزوما عامل ایجاد شادی و حس خوشبختی در شما نخواهند بود.

توجه داشته باشید:

تا زمانی که از داشتن آن چه دارید راضی نباشید اگو یا ذهن فیزیکی یا نفس شما بیشتر و بیشتر جستجو می کند و شما هرگز با این حالت ذهنی حس فراوانی نخواهید داشت.

حتی اگر همین حالا به گفته های من یقین پیدا نکرده اید مطمئنم در مسیر رشد به مرور به این حقیقت می رسید که خوشبختی در دریافت کردن نیست بلکه در هدیه دادن و بخشیدن به دیگرانست.

 

تیر آخر بهاره رهنما به زندگی مشترکش با حاجی

بهاره رهنما استوری در اینستاگرام منتشر کرد که جنجال زیادی به راه انداخته و کاربران معتقدند که این بازیگر طلاقش را علنی کرده است.

بهاره+رهنما (1)

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین