بازیگر معروف به کرونا مبتلا شد/ مردم دست به دعا شوند!+جزییات

داود فتحعلی بیگی هنرمند باسابقه تئاتر و دبیر جشنواره تئاتر آیینی سنتی این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌برد و در منزل استراحت می‌کند.

بازیگر معروف به کرونا مبتلا شد/ مردم دست به دعا شوند!+جزییات
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ این هنرمند باسابقه که بیشتر در حوزه نمایش‌های ایرانی تجربه دارد، چند وقتی است که درگیر کرونا شده ولی خوشبختانه حالش خوب است.

او هفته گذشته چند روزی در بیمارستان بستری شد ولی اواخر هفته پیش از بیمارستان به خانه رفت تا ادامه مراحل درمان را در خانه طی کند.

فتحعلی‌بیگی در حالی که هنوز صدایش نشان از بیماری دارد، درباره وضعیت فعلی خود می‌گوید: خدا را شکر حالم بد نیست ولی این بیماری بسیار سخت و پیچیده است و باید مدتی در خانه استراحت کنم و فعلا نمی‌توانم از خانه بیرون بزنم.

داود فتحعلی بیگی در چند وقت اخیر مشغول برنامه‌ریزی برای برگزاری جشنواره تئاتر آیینی سنتی است که قرار است آذر ماه برگزار شود.

 پیش از این قرار بود این جشنواره مهر ماه برپا شود که دست‌اندارکاران آن به دلیل اوج گیری کرونا تصمیم گرفتند برگزاری این رویداد هنری را به آذرماه موکول کنند تا شرایط قدری بهتر شود. آنان همچنین در نظر دارند همه بخش‌های جشنواره را به شکل مجازی و غیر حضوری برگزار کنند.

داود فتحعلی بیگی متولد سال ۱۳۲۹ است که در حوزه نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی و بازیگری فعال است. او به جز بازیگری در تئاتر در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی هم به ایفای نقش می‌پردازد.

ت ت
کدخبر: 43426 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها