همسر سر تا پا عملی سپهر حیدری فروشنده شد!/ عکس

آرام جوینده همسر سپهر حیدری می باشد که ویدیوهای بسیاری از خود در اینستاگرام منتشر میکنه و اینبار هم سوژه ای نامتعارف برای کاربران شد.

همسر سر تا پا عملی سپهر حیدری فروشنده شد!/ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سپهر حیدری رو احتمالا می شناسید چرا که از سرخ پوشان سابق فوتبالمونه که دیگه این روزا دیگه شده یه پا پیشکسوت که داره از دو تا مدرسه فوتبالش تو ایران و دبی پول در میاره، اونم مثل بنززز! سپهر حیدری که دیگه مدتیه زار و زندگی رو جمع کرده و خودشم با عهد و عیال رفته تو شهر عربا، همراه با همسرش آرام جوینده حواشی و جنجالات خاص خودش رو داره که خب جلب توجه عجیبی می کنن اما انگاری اصلا براشون اهمیت نداره و تنها چیزی که برای سپهر حیدری و آرام بانو مهمه اون دیده شدنست!

حالا شاید براتون سوال بشه مگه چیکار میکنن که رو این شهرته و حواشیه دارین تاکید می کنین! خب پس بهتره در ادامه نمونه ای از اون رو مشاهده کنید که آرام جوینده در این ویدیو چه حرکات و ظاهری داره؟ خانوم خانوما که انگاری فقققط اومده خودش رو نشون بده با دویستا عمل و آرایش سنگین و لباس تننننگ هنوزم احساس کم بودن داشته و دست آخر یه فیلتر درست حسابی صاف کُن هم زده تنگ کار تا اینی که می بینید از آب دراد!

aram.jouyandeh_2924220337363576620_6359799746

ت ت
کدخبر: 123105 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها