بازیگران دورگه سینمای ایران + عکس

بازیگران ایرانی که دو رگه هستند در خارج از ایران متولد شده اند و یکی از والدین آنها ایرانی نیستند اما کاملا به زبان فارسی صحبت می کنند.

بازیگران دورگه سینمای ایران + عکس

بازیگران و سلبریتی ها از مشهورترین قشرها در هر جامعه ای محسوب می شوند که زندگی خصوصیشان همیشه زیر ذره بین طرفداران و کاربران فضای مجازی قرار دارد تا جایی که برای بسیاری از مخاطبان دانستن اطلاعاتی در مورد خانواده، ازدواج، ملیت و حتی محل تولد سلبریتی مورد علاقه شان جذاب است. 

گلوریا هاردی

گلوریا هاردی بازیگر دورگه فرانسوی – ایرانی است که در فرانسه متولد شده و دارای مادری ایرانی (مادرش اصالتا شیرازی است) و پدری فرانسوی در یکی از شهر های فرانسه (بوردو) می باشد و بزرگ شده در پاریس و سوئیس است.

گلوریا هاردی در فستیوالی در پاریس با ساعد سهیلی بازیگر مشهور کشورمان آشنا شد و این آشنایی در سال 1391 منجر به ازدواج شد. ثمره ازدواج گلوریا هاردی و ساعد سهیلی پسری به نام هامون است که هم اکنون بیش از 5 سال دارد.

گلوریا هاردی

گلوریا هاردی بازیگر دورگه ایرانی / عکس از مریم رضوی

فیلم های گلوریا هاردی

گلوریا هاردی در فیلم هایی چون کیمیا، سرباز، پسرکشی، شب های مافیا و... ایفای نقش نموده است. او به زبان های آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی، فرانسوی مسلط است و تا قبل از ازدواج فارسی بلد نبوده اما پس از ازدواج زبان شیرین فارسی را آموخته است.

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی دختر مسعود جعفری جوزانی نویسنده و کارگردان، یکی از هنرمندان دورگه سینما و تلویزیون است. این بازیگر در سال 1357 در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا آمریکا متولد شد و تا 5 سالگی ساکن آنجا بود. این بازیگر که مادرش خانم keckl james اهل آمریکا می باشد، بعد از جدایی پدر و مادرش به ایران بازگشت و نزد مادربزرگ پدری اش، بزرگ شد و کاملا با زبان لری آشنا است چرا که مادربزرگش لر بودند و با ایشان لری حرف می زدند.

سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی/ عکس از نازی خوش اخلاق

فیلم های سحر جعفری جوزانی

سحر جعفری جوزانی در آثاری چون نقطه چین، قهر و آشتی، باغ مظفر، در چشم باد، مرد دو هزار چهره، قهوه تلخ، شیر سنگی، ایران برگر، هفت ترانه، بلوغ، پشت دیوار سکوت و... ایفای نقش نموده است.

آوا دارویت

آوا دارویت یکی دیگر از هنرمندان دورگه سینما و تلویزیون است. خانم بازیگر متولد 22 شهریور 1372 در ایتالیا می باشد، پدرش اهل ایتالیا و ناظر ارشد ساخت کارخانه و مادرش آرشیتکت ساختمان بوده و تنها یک برادر بنام آرمان دارد. او از 7 سالگی به ایران بازگشت و بعد از گرفتن لیسانس و شرکت در کلاس های بازیگری در سال 1394 اولین تجربه خود را در سریال معمای شاه بدست آورد.

آوا دارویت

آوا دارویت/ عکس از سپیده ساداتی

فیلم های آوا دارویت

آوا دارویت در آثار مختلفی چون معمای شاه، ایلدا، وارش، تمرینی برای اجرا، اسکی باز، نفس های آرام، هست و نیست، چهارشنبه خون به پا می شود و... ایفای نقش نموده است.

 

ت ت
کدخبر: 119989 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها