بهاره رهنما با سر و شکل عجیب و دهن دوخته شده!/ عکس

بهاره رهنما بازیگر محبوب و پرحاشیه که با تیپ و میکاپای اَجق وجق داره کل اینستا رو میترکونه، به تازگی عکسی با استایل چش درآر منتشر کرد!

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان،  بهاره رهنما بازیگر محبوب و البته پرحاشیه سینما و تلویزیونه که چند سالی میشه به جای پرداختن به حرفه اصلیش داره با حاشیه سازی کلی طرفدارای جورواجور برای خودش دست و پا میکنه. بهاره رهنما که دو تا ازدواج ناموفق داشته، بعد از هر کدومشون کلی تغییرات عجیب غریب کرد و حالا هم بعد حاجیشون داره تمام تلاشش رو میکنه تا خودش رو یک زن  قدرتمند و خفن نشون بده. از اونجایی که بهاره رهنما علاقه زیادی به امور روانشناسی داره، مدتی قبل کل اروپا رو داشت زیر پا میذاشت و با پندهای مخصوص خودش خیلی از کاربرا رو میخواست ارشاد کنه!

a

بهاره خانوم به تازگی عکسی از خودش منتشر کرد که او رو طبق معمول در بالاترین حد اعتماد به نفس نشون میده. این بازیگر تو عکسش با یه شومیز کوتاه خرجکاری شده و شلوار سندبادیش و البته لاک های آبی خیلی چشم گیرش ژست اومده در حد لالیگا. البته نباید از چهره پر از پستی و بلندی خانوم خانوما که زیر کلی میکاپ راه نفس کشیدن نداره غافل شد. بهاره رهنما که حالا با کلی ادا اصول داره اینستا رو مالِ خود میکنه، این بار با فیلترای پر و پیمون و میکاپای ست شده با استایلش رسما خفن بودنش رو به رخ کشید!

b

ت ت
کدخبر: 110497 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها