داماد حسن روحانی: رئیسی به آقای روحانی دفتر نمی‌داد

داماد حسن روحانی با اشاره به موضوع اختصاص دفتری برای ریس جمهور دولت یازدهم و دوازدهم گفت: آقای روحانی بعد از پایان دوره مسولیت اش برخی دیدارها و نشست‌های خود با اعضای کابینه‌اش را در منزل برگزار می‌کردند که بر اساس عرف و قاعدتاً باید به ایشان دفتری اختصاص می‌دادند که نداده بودند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، کامبیز مهدی زاده، داماد حسن روحانی با اشاره به موضوع اختصاص دفتری برای ریس جمهور دولت یازدهم و دوازدهم گفت: آقای روحانی بعد از پایان دوره مسولیت اش برخی دیدارها و نشست‌های خود با اعضای کابینه‌اش را در منزل برگزار می‌کردند که بر اساس عرف و قاعدتاً باید به ایشان دفتری اختصاص می‌دادند که نداده بودند.

اختصاص دفتر به روسای جمهور یک موضوع کاملاً عرفی است که در خصوص برخی افراد این موضوع متفاوت بوده است به این ترتیب که در برخی موارد بنیاد مستضعفان دفتری در اختیار روسای جمهور قبل قرار می داد.

در خصوص آقای روحانی؛ دولت سیزدهم و شخص آقای رئیسی اقدام به چنین کاری نکردند که در نهایت با دستور رهبر معظم انقلاب و پیگیری های دفتر رهبری مکانی در نزدیکی منزل آقای روحانی به عنوان دفتر از سوی دولت به ایشان اختصاص داده شد.

منبع: جماران 

کدخبر: 99075 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها