نظر علم الهدی درباره انقلابی و غیر انقلابی بودن

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: عالم و روحانی ضد انقلاب نداریم اما انقلابی و غیر انقلابی داریم.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، آیت‌الله سید احمد علم الهدی روز پنجشنبه در گردهمایی مجمع خطبای خراسان گفت: مقابله با فضاهای موجودی که دشمنان می‌سازند و مقابله با ارزش گذاریهای ناهنجاری که دشمنان در عرصه‌های تبلیغاتی و رسانه ای بوجود می‌آورند و برخورد با تمام منکرات شرعی که واجبات الهی را به نقطه انهدام می‌رساند و محرمات الهی را مشروعیت می‌دهد، جهاد تبیین است.

وی با بیان اینکه باید در این عرصه بی پروا وارد شد و با توکل به خدا از هیچ چیز نترسید، بیان کرد: اگر در مقابل چشم مردم نسبت به مبانی اعتقادی یک جریان ملموس واکنش نشان ندهیم، طبیعی است که مساله برای مردم جا نمی افتد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: جایی که با دین مطابق نیست باید رسما انتقاد کرد و جایی که منطبق است، باید برای مردم توجیه و تثبیت شود.

آیت‌الله علم الهدی گفت: در عرصه زندگانی یک مومن، اگر وی تردیدی در توحید و وحی نداشته باشد اما اهل جهاد نباشد، مومن بودن او مورد سوال است.

وی اظهار داشت: عالم و روحانی ضد انقلاب نداریم اما انقلابی و غیر انقلابی داریم. از نظام و انقلاب باید حمایت کنیم و نقد هم سرجای خودش است.

ت ت
کدخبر: 98213 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • سیاست دولت استفاده از ابزارهای مهمی همچون گازسوز کردن خودروهاست و برنامه ای برای افرایش قیمت بنزین برای امسال را ندارد.