افشاگری یک نماینده از اقدام مجلس علیه وزیر رئیسی

ایرنا نوشت: راستینه هفشجانی گفت: طرح استیضاح وزیر صمت نه امروز بلکه سه ماه پس از آغاز به کار وی کلید خورده و مربوط به آذر ماه ۱۴۰۰ است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، احمد راستینه هفشجانی با اشاره به طرح استیضاح وزیر صمت اعلام وصول آن توسط هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر صمت آن هم زمانی که هنوز عمر دولت به یک سال نرسیده یک اقدام هیجانی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات مربوط به حوزه کاری وزارت صمت در حوزه تولید و توزیع کالا است، اظهار داشت: شاهد اعتراضات مردمی نسبت به افزایش قیمت کالا هستیم این اقدام نیازمند اصلاح ساختاری است و ۹ ماه فرصت کمی برای انجام این اصلاحات است .

استیضاح وزیر صمت۳ماه پس از رای اعتماد کلیدخورد/مجلس از اقدامات هیجانی خودداری کند

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: استیضاح زودهنگام وزیر صنعت معدن و تجارت نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه موجب افزایش مشکلات در حوزه کاری این وزارتخانه می‌شود.

راستینه خاطرنشان کرد: مجلس برای حل مشکلات مردم باید اقدامات منطقی را در دستور کار خود قرار دهد، مردم هم از ما چنین انتظاری دارند، لذا باید از هرگونه رفتار هیجانی در این حوزه پرهیز کرد.

وی تصریح کرد: علاوه بر این نکته دیگر این است که طرح استیضاح وزیر صمت نه امروز بلکه سه ماه پس از آغاز به کار وی کلید خورده و مربوط به آذر ماه ۱۴۰۰ است. استفاده از ابزار نظارتی استیضاح برای یک وزیر در سال اول اقدام هیجانی است و نمی‌تواند مثمرثمر باشد.

کدخبر: 91408 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین