تصمیم جنجنالی رئیسی برای نصف کردن پایتخت

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آقای رئیسی تردید نکنید با هر نگاه کارشناسی که به موضوع بنگرید متوجه خواهید شد که اگر قرار باشد استان جدیدی ایجاد شود به یقین غرب خراسان رضوی در اولویت قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان، علی اصغر عنابستانی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: آقای رئیس جمهور شنیده ام برای خدمت بیشتر به مردم تصمیم دارید دو استان جدید در کنار استان تهران ایجاد کنید اما باید گفت؛ قرار ما این نبود چرا که قرار بود دولت مردمی در مسیر عدالت حرکت کند و انتظار نیست مسائل و مشکلات استان های دور از مرکز را نبینید.

وی در ادامه اظهار کرد: استان خراسان رضوی دارای ۳۳ شهرستان و ۹۶ شهر است و آیا استاندار امکان رسیدگی به این همه عائله را دارد؟ ضمن آنکه ۱۰ شهرستان غرب خراسان با حدود ۷۰۰ هزار جمعیت و پراکندگی و محرومیت بسیار و محروم از فرصت های شغلی و عدالت محوری در انتظار نگاه عدالت محور سید محرومان خودشان هستند. آقای رئیسی تردید نکنید و با هر نگاه کارشناسی که به موضوع بنگرید متوجه خواهید شد که اگر قرار باشد استان جدیدی ایجاد شود به یقین غرب خراسان با ۱۰۰ دلیل در اولویت قرار دارد و انتظار است در دولت شما مردم به حق خودشان برسند.

کدخبر: 91343 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین