انتقاد یک نماینده مجلس از سازمان اداری و استخدامی

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: آقای قالیباف، فرمودید با سازمان اداری و استخدامی جلسه بگذارند در ایام عید فطر سه شبانه روز جلسه گذاشتیم و تفاهم کردیم و برشی از طرح را آوردیم، فرمودید تا پایان بهار موضوع به نتیجه می رسد که متاسفانه امروز و فردا می شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، عباس گودرزی در جلسه علنی امروز در تذکری گفت: طبق تبصره یک ماده ۱۰۰ قانون آیین نامه داخلی مجلس اگر برای طرحی ۵۰ امضا جمع شود باید در اولویت بررسی قرار می گیرد. طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و بحث ساماندهی نیروهای طرف قرارداد با شرکت های نیروی انسانی بیش از ۱۸۰ امضا دارد اما ماه هاست بررسی آن به تعویق افتاده است.

وی افزود: آقای رئیس جمهور بارها در محافل مختلف از این موضوع حمایت کردند. شرکت ها بر سر ظلم، تبعیض، بی عدالتی، رانت و فساد هستند پس تا کی می خواهید جزیره ای تصمیم بگیرید؟ چرا یک بار برای همیشه تصمیم درستی نمی گیرید که هر روز از بیرون مجلس را مهندسی می کنند؟

این نماینده مجلس اضافه کرد: آقای قالیباف، فرمودید با سازمان اداری و استخدامی جلسه بگذارند در ایام عید فطر سه شبانه روز جلسه گذاشتیم و تفاهم کردیم و برشی از طرح را آوردیم، فرمودید تا پایان بهار موضوع به نتیجه می رسد که متاسفانه امروز و فردا می شود. تنها راه حل این موضوع عمل به قانون است.

کدخبر: 90853 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • نگهداری از پول به روش درست، چیز خوبی است، اما دوست شدن با کسی که همیشه نگران پولش است، بسیار آزادهنده است. درست خرج…