فرمانده نیروی هوایی ارتش:

در آغازین ساعات جنگ تحمیلی ماشین جنگی دشمن را متوقف کردیم

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی گفت: نیروی هوایی ارتش با به روزآوری دانش تخصصی، با قدرت در آموزش خلبانان، نگهداری مطلوب تجهیزات، تولید و ساخت هواپیما، قطعات تند مصرف و گلوگاهی و خصوصا پهپاد در راه دفاع از کیان ایران اسلامی گام بر می دارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) در پایگاه هوایی شهید لشگری، با بیان اینکه دافوس به دلیل بالا بودن توان علمی و قدمت، جزو اولین دانشگاه های کشور است گفت: این دانشگاه نقش بسزایی در ارتقای دانش تخصصی و توان رزم افسران ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران دارد و هم اکنون به عنوان یک مرکز علمی، نظامی از جایگاه خاصی در نیروهای مسلح برخوردار است.

وی افزود: ماهیت دانشگاه دافوس ایجاد وفاق و همدلی روز افزون در بین نیروهای چهارگانه ارتش است که همین امر عاملی در ارتقای توان نظامی کشور و نیروهای مسلح شده است.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش در آغازین ساعات جنگ تحمیلی ماشین جنگی دشمن را متوقف کرد و نقش مهمی در سرنوشت جنگ تحمیلی داشت اظهار کرد: ماهیت نیروی هوایی به گونه ای است که در تمامی عملیات ها نقش بسزایی در پشتیبانی نزدیک هوایی داشته و از نیروهای سطحی و زیرسطحی سایر نیروها را  نیز به خوبی ایفا کرده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطر نشان کرد: نیروی هوایی ارتش از آغاز انقلاب اسلامی، ولایت مداری خود را به همگان نشان داده بود در طول هشت سال دفاع مقدس و سال های پس از جنگ، ولایتمدار و جزء اولین ها بوده است.

 وی تاکید کرد: نیروی هوایی ارتش در سایه رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب  با به‌روزآوری دانش تخصصی با قدرت در آموزش خلبانان، نگهداری مطلوب تجهیزات، تولید و ساخت هواپیما، قطعات تند مصرف و گلوگاهی و خصوصا پهپاد در  راه دفاع از کیان ایران اسلامی گام بر می دارد.

 امیر سرتیپ واحدی در پایان تصریح کرد: سرباز ولایت باید در عمل سربازیش را ثابت کند و من معتقدم این سرباز باید فردایش بهتر از امروزش باشد.

کدخبر: 90271 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین